Jeżeli szukacie zimowych, ekstremalnych, szalonych i szybkich jazd na śniegu to ten film pokazuje co jest najlepsze, najszybsze, najfajniejsze i najbardziej emocjonujace!! Tylko nasz zimowy sport to 100% Formuła 1 na śniegu! Skki Trikke to sport zimowy, który przechwytuje najbardziej szalonych fanów, daje adrenalinę z ogromnym marginesem bezpieczeństwa!! Dołącz do nszych fanów. Jeździj i baw się na trzech nartach!

Zapraszamy

If you are looking for winter, extreme, crazy and fast snow skiing, this video shows what is best, fastest, coolest and most exciting !! Only our winter sport is 100% Formula 1 in the snow! Skki Trikke is a winter sport that captures the craziest fans, gives you adrenaline with a huge safety margin !! Join the lower fans. Ride and have fun on three skis! We invite

Szybki 🔥, wściekły 👍, szalony 😎, lodowy 🧊, #EXTREEM #Cross

w lodowej, śnieżnej rynnie!! To tam jeździmy szybko, mocno karwingowo a emocje są na maksymalnie wysokim poziomie. Zawsze powtarzamy, że to miejsce i jazda na Skki Trikke właśnie na tym SkkiTorze to absolutnie najlepsza, zimowa atrakcja w Polsce!! Ci co byli potwierdzają to w rozmowach, telefonach, meilach i komentarzach.
Postaralemy się w tym filmie oddać ekspresyjnośc jazdy i każdy uczestnik zawodów znajdzie swoją szybką jazdę i emocje jakie ona generuje. Zapraszamy do ogladania.

 

A to Kompletny, doskonały, obrazujący nasze emocje film z finału Pucharu #Skki #Trikke Słowackiego Związku Narciarskiego konkurencji #4CROSS. Po obejrzeniu filmu każdy zrozumie, że mamy NAJLEPSZĄ ROBOTĘ NA ŚWIECIE. Z Takim ludźmi, dla takich ludzi właśnie pracujemy ale i jednocześnie bawimy się.

Specjalne podziękowania dla sponsorów firmy

FAKRO i Ekoservispol no i dla Mariusz Kucharz

który jest producentem tego materiału filmowego. Dzięki Mario 😍😀

 

 

Wyniki EXTREEM Cross

#Trikke #Skki #EXTREEM #CROSS. najlepsza w Polce atrakcja i konkurencja zimowa, Formuła 1 na śniegu.

Gratulujemy zwycięzcą!!

Miejsce 1 i Międzynarodowy Mistrz Polski Ľudovít Šoltés
Miejsce 3 Mariusz Janecki
I nagroda specjalna dla najszybszego dzisiaj zawodnika #BEST #SPEED , którą wywalczył Ludovit Soltes.
Zachęcamy do obejrzenia krótkiej i szybkiej relacji z zawodów. Cieszę się że przy współpracy z FAKRO , z Peter Frank , z Trikke Slovakia SPORT CLUB i Ekoservispol – budowa basenów i oczyszczalni ścieków udało mi się zorganizować tak wyjątkowe i szybkie zawody sportowe. To wyjątkowe miejsce, wyjatkowi ludzie. Jednym słowem Petarda!!!
👍😀💚💚💚❄🤩

 

A to przejazd całej trasy EXTREEM Cross przez zawodnika startującego w zawodach.