Miejska komunikacja

Właściwości:

Korzyści jakie masz jeżdżąc na Trikke EV:

Poza tym, że jest fajny a jazda dostarcza wiele radości, Trikke EV zapewnia co najmniej 50% większą manewrowość niż hulajnoga lub rower elektryczny e-bike. Wyjątkowy przegub umożliwia pochylanie się w skręcie, co przekłada się na większą szybkość na zakrętach, łatwiejszą zmianę kierunku jazdy (zwrotność) i poprawę bezpieczeństwa. jest po prostu stabilny i bezpieczny.

JAZDA:

Jazda na Trikke jest jak jazda na nartach tylko, że po chodniku. Bez względu na to, czy idziesz prosto, czy nieznacznie falujesz w skrętach jak karwing. Trikke nazywamy radością XXI wieku. To intuicyjna, naturalna, stabilna, rytmiczna i świetna zabawa. Niektórzy twierdzą, że to joga na kółkach. Czy kiedykolwiek słyszałeś by tak ktoś mówił o rowerze elektrycznym czy o hulajnodze elektrycznej?

Oto dowód:

STABILNY, Łatwy w użyciu:

Trikke EV zapewnia najbardziej stałą, pewną, stabilną jazdę. Opatentowany przez firmę Trikke, przegub zapewniający kontakt wszystkich trzech kół z jezdnią podczas głębokich znakomicie spisuje się przy dużych prędkościach. Daje gwarancję łatwego manewrowania gdy trzeba jechać powoli lub przeciskać się w wąskich przestrzeniach miejskich. Dwa koła roweru nawet nie warto porównywać. A hulajnoga dwukołowa to ciagła uwaga i walka o bezpieczną jazdę. Na Trikke nie ma takich problemów bo ciało jezdżca i sprzęt stanowią jedność. Takie mozliwości daje opatentowany przegub nad przednim kołem.

ŁATWY, LEKKI W TRANSPORCIE

Ważący tylko 21 kg ( model Freedom tylko 17 kg), Trikke EV jest bardzo lekki. Swobodnie wrzucisz dwie sztuki do bagażnika każdego samochodu by zwiedzać, szukać nowych przygód. Łatwo wozić naszego „elektryka” pociągiem, metrem, autobusem, tramwajem czy schować go w swoim jachcie, campingu, kamperze. Lekka hulajnoga elektryczna.

ERGONOMIA

Jazda na Trikke EV w aktywnej, stojącej pozycji pozwala bardziej naturalnie jechać, utrzymując kręgosłup jeźdźca w pozycji prostej. Nie ma skręconego ciała jak na hulajnodze a stoi się swobodnie na swoich nogach z lekko opartą sylwetką na kierownicy co znakomicie odciąż kręgosłup. Ta postawa zapewnia jednakowe równomierne wsparcie nóg i równe obciążenie miednicy. A nasze mięśnie w nogach są naszymi naturalnymi amortyzatorami. Oparte ręce o kierownice odciążają nasz kręgosłup. Nie męczysz się, nie drętwieją plecy. Bawisz się jadąc do pracy.

BRAK DYSKOMFORTU DLA TWOICH PLECÓW I KRĘGOSŁUPA.

Podczas jazdy na Trikke EV stoisz, aktywnie się poruszasz, podczas gdy Twoje nogi działają jak naturalne amortyzatory, co oznacza, że nie ma żadnego bezpośredniego wpływu lub drętwienia na twój kręgosłup.

WOLNOŚĆ – MIEJSKA ZABAWA

Wielu ludzi nudzi zwykła, monotonna jazda na rowerze czy na elektrycznej hulajnodze. Można jechać z domu do pracy, do szkoły, na zakupy i mieć przy tym dużo zabawy. Miasto jest stworzone dla Trikke elektrycznego. Będziesz jechał i jak nikt inny na ścieżce rowerowej będziesz miał uśmiech na twarzy i wielką radość w sercu. Codziennie celebruj swoją wolność i intuicyjną jazdę.

Naszym dedykowanym modelem spełniającym wszystkie te warunki w codziennej jeździe jest model FREEDOM.

HYBRYDOWY.

Gdy jedziesz na elektrycznym Trikke czujesz, że jazda łączy się z całym ciałem. Energia jazdy jest czerpana również z dynamiki jazdy.  Dzięki hybrydowej konstrukcji, silnik Trikke EV może być napędzany również przez twoje ciało. Poziom wysiłku jest zawsze pod kontrolą użytkownika.

W MIEŚCIE.

Wystarczy stanąć i już jedziesz. Nie musisz się odepchnąć podczas ruszania jak na elektrycznej hulajnodze. Przekręć kluczyk, odkręć manetkę gazu i jak duch będziesz swobodnie jeździł po mieście. Dodatkowo, podczas zatrzymania się nie ma potrzeby byś musiał schodzić.  Chcesz zaparkować? Lekka i składana rama Trikke oznacza dla ciebie, że możesz go łatwo przenosić i przechowywać.

PRZYJAZNY.

Trikke EV jest najbardziej przyjaznym dla użytkownika, lekkim, pojazdem elektrycznym na rynku. To mobilny system komunikacji. Jazda jest łatwiejsza niż chodzenie  Lekki, szybki, fajny i eko …. tego dzisiaj każdy oczekuje w codziennej eksploatacji. A taki jest właśnie Trikke.

AKUMULATOR.

Duży zasięg to zasługa nowoczesnego, lekkiego, trwałego akumulatora litowo/jonowego. Możesz tak skonfigurować sprzęt że możliwy jest nawet zasięg do 50 km na jednym ładowaniu. Można również szybko, łatwo wyjąć i wymienić akumulator. Takich zalet nie ma żaden lekki pojazd elektryczny, żadne hulajnoga elektryczna. Nie musisz wnosić Trikke na piętro by go naładować. Wyjmujesz akumulator i na górę idziesz z lekkim akumulatorem.

BEZAWARYJNA KONSTRUKCJA.

Trikke EV nie posiada żadnej przekładni, ani przerzutki, nie ma kół zębatych, brak łańcucha, nie ma pedałów, nie ma siedzenia ani nawet żadnych  tłustych ruchomych elementów.  Można powiedzieć, że jest czysty i bezobsługowy. I dużo mniej jest elementów, które mogą ulec awarii.

Trikke elektryczny to również NARCIARSTWO LATEM

Kochasz narty a wiosną, latem brakuje tobie twojego ukochanego sportu? Będąc tu na naszej stronie doskonale trafiłeś. Tak jak zimą na nartach masz zabawę, głęboki karwing i napędza ciebie grawitacja tak jeżdżąc na elektrycznym Trikke również masz zabawę, głęboki karwing, płynne skręty a napędza ciebie silnik elektryczny. Jazda na Trikke EV niczym się nie różni od narciarstwa. Bądź pasjonatem całkowitym, latem przesiądź się na nasz sprzęt. Dowód ……. na tym poniższym filmie …..

Kontakt do nas

TRIKKE Polska
ul. Rysia 6
87-800 Włocławek
Poland
Mob.: +48 694 468 182

e-mail: info@trikke.pl

My w mediach