Jaki model  Trikke jest najlepszy dla mnie?

Dobór Trikke wg wzrostu i wagi jeźdźca

Model T12 Roadster dla  dorosłych, od 14 lat, max waga jeźdźca 114 kg, wzrost jeźdźca od 150 cm do 205 cm, koła pneumatyczne. Wszechstronny Trikke do pokonywania długich odległości,  hamulce tarczowe czynią go uniwersalną maszyną dla mężczyzn i kobiet. Fitnessowy, odchudzanie, siłownia. Doskonały do siłowego treningu, polecany dla mężczyzn! Najszybszy Trikke.

Model T10 – nasz najnowszy, sportowy Trikke 2018  dla  dorosłych, od 13 lat, max waga jeźdźca 120 kg, wzrost jeźdźca od 150 cm do 205 cm, koła pneumatyczne. Doskonały model sportowy z hamulcami bębnowymi ( kompletnie bezobsługowe), nowa konstrukcja ramy o przekroju sześciokątnym, kierownica również, koła wielkości 10 cali, najlepszy sportowy model, trochę wolniejszy od T12, ale najłatwiejszy w jeździe i doskonały model do treningu, fitnessu, odchudzania, najlepsza sportowa odmiana Trikke.

Model T78 DELUX model dla dorosłych i nastolatków, od 13 lat, max waga jeźdźca 114 kg, wzrost jeźdźca od 150 cm do 196 cm, koła pneumatyczne. Podstawowy model dla dorosłych. Fitnessowy, odchudzanie, siłownia.

Model T7 Convertible, model dla nastolatków i dorosłych, podstawowy model na rozpoczęcie przygody z Trikke , od 8 lat, max waga jeźdźca 114 kg, wzrost jeźdźca od 150 cm do 177 cm, koła twarde, poliuretanowe z możliwością wymiany kół na pneumatyczne.

Model T67 dla nastolatków i niskich dorosłych, od 8 lat, max waga jeźdźca 90 kg, wzrost jeźdźca od 122 cm do 172 cm. Dzięki kołom poliuretanowym łatwa nauka i jazda. Można wymienić na koła pneumatyczne. Doskonały do jazdy na skateparku, zabawy na osiedlu, dla ciebie i twojego dziecka.

Model T5 JOGO dla dzieci w wieku 4-8 lat, max waga jeźdźca 36 kg, bezpieczny, trójkołowy, doskonały do nauki sensomotoryki i sprawności u dziecka. Lepszy niż każda hulajnoga.

Warto wiedzieć …….. każdy Trikke jest łatwo i szybko składany.
Po złożeniu zajmuje bardzo mało miejsca. Łatwy w przenoszeniu czy przewożeniu.
Zmieścisz w samochodzie, w domu, w garażu.

Mamy szeroki wybór rozmiarów i możemy dobrać odpowiedni sprzęt dla każdego. Ale mimo tego jeśli wciąż nie jesteś pewny, co jest najlepsze dla Ciebie, prosimy o przesłanie e-maila do nas z informacją o sobie ( wzrost, waga, styl uprawianych sportów itp.), a my w odpowiedzi napiszemy, jaki model jest najlepszy dla Ciebie i wskażemy najlepszy wybór.

Kontakt do nas

TRIKKE Polska
ul. Rysia 6
87-800 Włocławek
Poland
Mob.: +48 694 468 182
Tel.: 54 236 62 64
e-mail: info@trikke.pl

Do pobrania

My w mediach