Trikke to wyjątkowa sportowa maszyna, która sprawia, że życie staje się lepsze. Chcesz zapomnieć i zlikwidować ból twojego kręgosłupa? Chcesz schudnąć? Chcesz wzmocnić swoje ciało? Chcesz zwiększyć swoją wytrzymałość? Masz ochotę na trening kardio? Nie lubisz zapachu zatłoczonego klubu fitness ….. Dobrze trafiłeś …. Trikke sportowy to sprzęt dla ciebie.

Trzy koła, stabilna rama, mocne hamulce, ergonomiczna budowa …… wieloletnie doświadczenie firmy Trikke Tech. z Kalifornii gwarantuje, że nasz sprzęt jest na najwyższym poziomie technicznym.

Jeździsz i bawisz się … jakbyś tańczył Rock’and’Rolla. To jest bardzo uzależniający sport. Szukasz wszędzie przyjemności i radości a tutaj masz to na co dzień, dostępne tu i teraz. Spróbuj ….

Rusz Swoje Ciało     Rozbujaj Swój Świat z Trikke     Stań i Jedź     Carve Diem.

Trikke vs Rower

Sportowy Trikke to dużo lepsze rozwiązanie twoich sportowych ambicji. Gdy jeździsz na rowerze to pracują tylko dolne części ciała, mięśnie nóg oraz drętwieją nadgarstki i boli kręgosłup. Natomiast jeżdżąc na Trikke uruchamiasz wszystkie partie mięśni. Pracują mięśnie rąk, przedramienia, biceps, Triceps, obręcz barkowa, mięśnie trapezowe kręgosłupa, mięśnie brzucha, pośladki, mięśnie dwugłowe i czworogłowe ud, mięśnie łydek i stopy. Dlatego jeżdżąc na Trikke zużywamy ponad dwa razy więcej energii, spalimy bez trudu 1000 Kcal na godzinę jazdy. W aspekcie sportowym jazda na Trikke manualnym to wspaniały sport oszczędzający twój czas.

Rower ma tę wadę, że podczas jazdy od siodełka rowerowego przez kość ogonową ściskamy kręgosłup. To wielka wada jazdy na rowerze, a dla ludzi z problemami z kręgosłupem to wręcz zabroniona. Tutaj doskonale odnajduje się nasz sprzęt, gdzie jeżdżąc na Trikke leczysz i wzmacniasz kręgosłup.

Rekomendacje

Jest ok., tak mówią nam ci, którzy jeżdżą na TRIKKE! Na pewno tracisz na wadze, rozwijasz swoje mięśnie, poprawiasz sprawność swojego ciała i stajesz się zdrowszy i szczęśliwy  kiedy jedziesz. Ale kluczem do tego wszystkiego jest to, że po prostu bawisz się! Bo jazda na TRIKKE to po prostu Rock’and’Roll!!

Trening narciarski latem. Budujesz swoją masę mięśniową i łączysz to z elastycznością tak niezbędną przy jeździe na dwóch nartach. Sensomotoryka twojego ciała jest zaangażowana w pracę podczas każdego skrętu. Po letnim sezonie na Trikke manualnym zimą będziesz najlepszy na stoku
Jest to wyjątkowy sprzęt sportowy codziennego użytku bo podczas uprawiania naszego sportu pracują mocno górne części ciała. Niezaangażowane ręce podczas biegania czy jazdy na rowerze tutaj gdy jedziesz na Trikke mocno pracują i dają tobie satysfakcje mocnego treningu całego ciała.

Jazda na Trikke to chillout dla naszego mózgu, permanentny stan zadowolenia, przyjemności i uśmiechu na twarzy.

Dlaczego właśnie Trikke ma być twoim nowym sportem?

Zauważyliśmy, że ludzie podczas jazdy zawsze się uśmiechają, po jeździe są bardzo pozytywnie “naładowani” i nie mogą się doczekać następnej jazdy. Zaczęliśmy analizować całe zjawisko, które bardzo podobne jest do reakcji ludzi podczas jazdy na nartach. Otóż jest coś sprzecznego w narciarstwie co nie dawało nam  spokoju. Dwie narty jako sport są bardzo drogie, bardzo niebezpieczne, łatwa możliwość odniesienia uciążliwej kontuzji. By jechać pojeździć na dwóch nartach należy jechać bardzo daleko, jest bardzo zimno, są niesprzyjające warunki klimatyczne. A mimo tych przeciwności setki tysięcy ludzi jeździ. Dlaczego? Zadaliśmy to  pytanie wielu narciarzom co ich tak gna w te góry mimo, że badania wykazują, że każdy narciarz statystycznie raz na 7 lat swojej jazdy odniesie kontuzję narciarską? Odpowiedzi były prawie zawsze jednakowe. Bo jest przyjemnie. No dobrze, ale skąd się ta przyjemność bierze? Ta przyjemność wynika z nieustannego skręcania, bujania się podczas skrętów na nartach.

Zupełnie tak samo, jak to ma miejsce na sportowym Trikke! 

A jak jest na sportowym Trikke, gdzie jest ten fan, ta przyjemność?

Zaczęliśmy badać zjawisko co daje przyjemność podczas bujania? Otóż takie bujanie się na boki powoduje w mózgu uruchamianie błędnika, który powoduje wydzielanie naturalnego narkotyku, hormonu szczęścia endorfin. Dowód? Każde dziecko, gdy płacze jest przez rodziców bujane na rękach, w wózku, w kołysce. Gdy dziecko widzi bujaczkę to krzyczy, samo nie wie dlaczego, ale koniecznie chce się bujać! Podświadomie dąży do stanu szczęścia, chce uruchomić błędnik, by zaznać trochę przyjemności z endorfinami. Lekarze prenatalni potwierdzają naszą teorię, mówią że te endorfiny to nasza obrona organizmu przed stresem, nasz pierwotny instynkt. W wodach płodowych  matki każdy z nas bujał się i zawsze, gdy jest okazja chce wrócić do tego błogostanu. 

Trikke to narty latem, ale w krótkich spodenkach i w pełnym słońcu.

To fitness, sport i zabawa.

Ćwicz, Trenuj, bądź sportowcem. Fitness na Trikke.

Obejrzyj jakie mamy sportowe modele

Dla dorosłych

Mamy różne rodzaje Trikke dla dorosłych są to modele T7, T67, T78 DeLux, T10, T12 Roadster. Każdy z nich ma różna właściwości i jest dedykowany dla różnych intensywności sportowych, dla różnej wagi i dla różnego wzrostu

czytaj więcej

Dla dzieci

Doskonały model dla dzieci, pewny i bezpieczny w jeździe. Na tym Trikke twoje dziecko doskonale będzie rozwijać swój zmysł równowagi, będzie to pierwsza szkoła balansu i panowania nad ciałem. Chcesz by szybko opanowało jazdę na nartach to JOGO jest najlepszym treningiem i nauką przed nartami.

czytaj więcej

Kontakt do nas

TRIKKE Polska
ul. Rysia 6
87-800 Włocławek
Poland
Mob.: +48 694 468 182

e-mail: info@trikke.pl

My w mediach