Cargo system – Przewóz towarów – Elektryczna ciężarówka

Trikke jest jak szwajcarski nóż, w komunikacji w dużych przestrzeniach przemysłowych nie ma lepszego rozwiązania. Zaprojektowaliśmy do niego dwa boxy służące do przewożenia towarów wielkogabarytowych. Łatwy, szybki montaż, łatwe korzystanie i co najważniejsze ich wielkość, waga zupełnie nie przeszkadzają podczas jazdy i nie wpływają na bezpieczeństwo.

Wyjątkowo praktyczny system

Dedykowana przyczepa tworzy system komunikacji towarowej nigdzie indziej nie występujący w żadnym innym Lekkim Pojazdem Elektrycznym. Takich zdolności przewozowych nie ma żaden rower cargo czy inne hulajnogi. Przyczepa posiada idealnie taki sam śladu jazdy za elektrycznym Trikke co daje gwarancję płynnej jazdy w najbardziej zatłoczonych przestrzeniach miejskich czy przemysłowych. To rozwiązanie usprawnia szybkie przewożenie wielkogabarytowych towarów. Idealne rozwiązanie w ograniczonych przestrzeniach miejskich czy przemysłowych dla firm logistycznych, transportu towarowego, spożywczego, dostawczego. 

Trikke EV to idealne rozwiązanie do szybkiego, łatwego i efektywnego transportu najróżniejszych towarów. Usprawnia pracę, likwiduje zatory towarowe, zyskasz czas, będziesz mobilny. Całość systemu towarowego jaki stworzyliśmy dedykujemy nowoczesnym firmom. To dla was duże usprawnienie pracy. Polecamy!

Oto pełny zestaw towarowy, Cargo System dla elektrycznego Trikke #3×3.
Ogromne możliwości przewożenie najróżniejszych towarów
Wozisz, ciągniesz ….. nawet #TRZY przyczepy na raz. Ciekawe rozwiązanie nie występujące w żadnych innych Lekkich Pojazdach Elektrycznych. Moc i możliwości towarowe ogromne. Znowu #Trikke okazuje się wyjątkowy.

System TRIKKE Cargo ……Elektryczna ciężarówka

jest inteligentny i modułowy i może być niezwykle konkurencyjny w porównaniu z rowerami Cargo. Wierzymy, że TRIKKE, dzięki swojemu unikalnemu rozwiązaniu, jest dobrze przygotowany do nadchodzącego wyścigu w konkurencji mikro transportowej.
 

Kontakt do nas

TRIKKE Polska
ul. Rysia 6
87-800 Włocławek
Poland
Mob.: +48 694 468 182

e-mail: info@trikke.pl

My w mediach