MOBILNY – Szybkie składanie. Złożony w samochodzie daje możliwość wożenia sprzętu w różne miejsca.

NIEZASTĄPIONY – Łatwa jazda w tłumie, ciasnych korytarzach, przez drzwi, w każdej przestrzeni miejskiej. I w każdym terenie! Przejeżdżasz z łatwością przez krawężniki, po schodach czy w windach.

ŁATWY W UŻYCIU – Naturalna pozycja i łatwość ograniczają czas nauki do minimum. Wygodny w jeździe przez wiele godzin pracy dzięki ergonomicznej konstrukcji i naturalnej pozycji kierowcy.

STABILNY – Trzy punkty kontaktu z podłożem i opatentowany przegub ramy gwarantują pewność i stabilność jazdy przy każdej prędkości. To ogromna zaleta i przewaga nad innymi sprzętami.

SZYBKI W WYMIANIE AKUMULATOR – Akumulator wymienisz na drugi w kilka sekund – dzięki temu wydłużasz czas pracy. Kompaktowy akumulator i ładowarka są niewielkich rozmiarów.

DOBRA WIDOCZNOŚĆ – Stojąc wyżej masz zapewnioną lepszą kontrolę obszaru, który patrolujesz. Jesteś bardziej widoczny i twoja obecność gwarantuje mniejszą przestępczość.

Taktyczna Mobilność, zaprojektowany z myślą o ochronie, policji i służbach miejskich.

Pojazdy Trikke mają same zalety
Wydajność: Dzięki opatentowanej przez Trikke konstrukcji ramy w zakrętach jeździsz bezpiecznie i z dużą prędkością i łatwo zawrócisz na wąskim chodniku.

Łatwy w obsłudze: Wytrzymały a jednocześnie prosty = trwałość, właściwie bezobsługowy.

Bez przestojów: Szybka wymiana baterii trwa sekundę, zyskujesz długi czas pracy.

Przenośny: Składa się w kilka sekund, aby włożyć go do bagażnika każdego samochodu. Dzięki temu łatwo go wszędzie przewieziesz.

Prosty w obsłudze: intuicyjny i ergonomiczny projekt ogranicza czas nauki jazdy do absolutnego minimum. Uczysz się jazdy chwilę i masz przyjemność używania przez wiele godzin pracy.

… Uważamy, że mając Trikke wyróżnisz się na rynku ochrony fizycznej.

Opatentowany Trikke to wielkie wsparcie

Poprawa czasu reakcji na patrolu i zwiększenie częstotliwości obecności oficera

Większa przestrzeń do patrolowania (możliwość przejazdu przez drzwi, na schodach i windach)

Ogromny zasięg jazdy, szybka wymiany baterii dla ciągłości pracy.

Łatwy w transporcie, przenośny i kompaktowy.

Budujesz relacje z ludźmi na swoim obrzeże patrolowania

… a wszystko to w niższej cenie zakupu i kosztach eksploatacji niż nasza konkurencja

Segway zaprzestał produkcji, przestaje istnieć, przegrał konkurencje z Trikke.

Segway zaprzestał produkcji, przestaje istnieć. Przegrał konkurencje z Trikke, który oferuje siłom policyjnym i branży Security bezpieczniejszy, mocniejszy pojazd elektryczny do ochrony społeczeństwa.

W obecnym kryzysie kulturowym, w obliczu którego stoją kraje na wielu frontach, pilnowanie społeczeństwa i dbanie o bezpieczeństwo ludzi pozostaje kluczowym priorytetem.Bez względu na wszystko inne. Dbanie o bezpieczeństwo cywilów i obrona ludności to zadanie Policji i firm z sektora Security. W tym celu wiele firm szuka nowych metod i narzędzi do patrolowania i nadzoru bezpieczeństwa społecznego. I musi sprostać narastającym wymaganiom odnośnie efektywnego nadzoru i szybkości reakcji.

Kluczowym elementem jest szybki i bezpieczny transport. Samochody patrolowe nie zawsze są optymalne do tego celu. Tradycyjny osobisty pojazd elektryczny Segway jest obecnie wycofywany ( zaprzestanie produkcji ), pozostawiając wiele obszarów bezpieczeństwa bez obsługi i nadzoru sprzętem transportowym.

Ale jest rozwiązanie!

Na szczęście pojawiły się specjalistyczne elektryczne Trikke , które stanowią idealny wybór dla nowoczesnej firmy Security czy Policji. W tych niespokojnych i trudnych czasach bycie społecznym obrońcą lokalnych społeczności jest jeszcze ważniejsze. Policyjny/Ochroniarski Trikke został zaprojektowany w taki sposób, aby pracownicy branży ochrony byli jak najbardziej skuteczni i wydajni. W zakresie patrolowania. W zakresie innych obowiązków z zakresu bezpieczeństwa. Ważną cechą patrolowego Trikke jest to, że jadący na nim pracownik ochrony jest bardzo pozytywnie postrzegany przez społeczeństwo.

Wyposażeni w pojazd patrolowy Trikke, oficerowie mogą pozostać blisko ludzie i angażować się w przyjacielskie relacje ze społeczeństwem. Nie odstraszające interakcje. Trikke jest szybki i przyjazny dla środowiska, przewyższa osiągami samochody w zatłoczonych przestrzeniach i jeździ w każdym terenie (w tym w zamkniętych pomieszczeniach, halach przemysłowych). Jednocześnie posiada potężny, ale cichy silnik, który pozwala użytkownikom zmaksymalizować zasięg i czas reakcji.

Dlaczego wybrano Trikke?

„Poprawia relacje ze społecznością. Ludzie są w stanie wchodzić z nami w interakcje, nie tylko widząc, jak jedziemy samochodem, a dzieci uwielbiają Trikke. O wiele mniej onieśmiela i jadący na nim oficer jest odbierany bardzo pozytywnie. Nasi chłopaki przychodzą wcześnie do pracy, aby mieć pewność, że będą jeździć”.

  • Funkcjonariusz policji Mitchel Ashton, Departament Policji w Norfolk

Jest to idealny pojazd osobisty dla nowoczesnej firmy z branży Security czy dla Policji w nowej erze tworzenia zaufania publicznego. Skontaktuj się z TRIKKE POLAND już dziś, aby otrzymać wszystkie informacje i dowiedzieć się, jak można szybko wyposażyć pracowników, oficerów w elektryczne Trikke.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć Trikke Interceptor w akcji w Norfolk w USA.

Trikke Poland zapewnia najlepsze na świecie pojazdy mobilności osobistej, które przewodzą transformacji transportu elektrycznego. Te wielozadaniowe, wysoce konfigurowalne pojazdy są produkowane i montowane w USA. Ze specjalnymi właściwościami idealnymi do dojazdów, aktywności fitness, turystyki, bezpieczeństwa, operacji korporacyjnych i wielu innych. Rozległa i rosnąca lista klientów Trikke obejmuje wydziały policji, uczelnie wyższe i uniwersytety, rządy federalne i stanowe, hotele, centra handlowe, lotniska, porty i prywatne firmy z branży obronnej. Każdy z nich używa Trikke, zapewniający najwyższą niezawodność, moc i pozytywny wpływ na środowisko. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Trikke Poland pod numerem 0048 694 468 182 lub napisz do nas na info@trikke.pl . Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową www.trikke.pl

Porównanie wszystkich modeli 3×3 , 3×2

  Trikke 3×3 Porównanie

Właściwości Trikke Defender 3×3

Trikke Defender

Trikke Patrol

Trikke Patroller    Patroller Commercial

Folder techniczny modeli DEFENDER i POSI.TRON

 

 Trikke Defender folder

 Zapytaj Tomka

 Umów się na jazdę

Opinie

“Trikke Patroller ma wiele zastosowań w służbach policji/Ochrony, możesz być o wiele bardziej widoczny i szybciej reagować na zdarzenia jadąc na Trikke Patrol niż patrolując okolicę jadąc samochodem. Poruszanie się pieszo jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na wykrycie przestępstwa, krążenie między ulicami, patrolowanie okolicy itp., lecz Trikke pozwala robić to znacznie szybciej. Stwierdzam, że “Dla turystycznego miasta takiego jak Solvang pojazdy Trikke są doskonałe”.

Departament Policji w mieście Solvang

“…Fantastyczny. To świetne narzędzie służące do pokazania mieszkańcom, że jesteśmy tutaj, blisko ludzi i patrolujemy ulice zapewniając bezpieczeństwo dla każdego, kto przyjechał w to miejsce, by spędzić miło czas.”

Prezes Dave Lombardy, organizacja SB Downtown

OCHRONA FIZYCZNA

“Cieszę się zawsze gdy mam interwencję i muszę jechać tam na pojeździe Trikke na patrol. Po prostu biorę Trikke i jadę tam by pomóc czy dokonać interwencji. Trikke to czynnik ludzki w tym biznesie. Zawsze pomocny niezależnie czy chronimy fabrykę, zakąłd przemysłowy czy przestrzeń miejską. Trikke to sukces naszych klientów.”

Mike Healy 

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu Regionu Centralnego, Stowarzyszenie ds. Bezpieczeństwa w USA

“Intuicyjne manewrowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków to przewaga Trikke nad innymi pojazdami. To niesamowite, jak zmienia się postrzeganie bezpieczeństwa i ochrony. Pacjenci szpitala, goście i personel uśmiechają się, kiedy pełnię swój patrol na Trikke “.

Santiago Chambers 

Kierownik Bezpieczeństwa i Ochrony, Szpital Dziecięcy w Los Angeles

“Wyższa pozycja podczas jazdy, szybkość i łatwość poruszania, łatwość manewrowania, niska waga, niska cena, intuicyjna obsługa i bezawaryjność ….. ”

Eli Ott 

Dyrektor operacyjny, City Center Partnership, Columbia, SC

” Trikke jest łatwy w jeździe wewnątrz budynku oraz łatwy w patrolu na zewnątrz. To ważne dla naszej pracy, że nie jesteśmy tak zmęczeni jak w patrolu pieszym i swoje czynności wykonujemy lepiej, szybciej.  A nasz klient jest zadowolony z usługi.”

Szpital Dziecięcy LA

OCHRONA LOTNISK

“Jazda jest bardzo przyjemna.”
“Reakcja klientów lotniska była jednoznacznie pozytywna.”
“Komentarze były bardzo pozytywne. Najczęstszym stwierdzeniem jest, opinia o  Trikke jako o sprzęcie o wiele lepszym niż obecny T3. Możesz kupić małą flotę tych pojazdów Trikke za koszt jednego T3.”
“Ludzie ciągle zatrzymują mnie i pytają … zadają około 20 razy lub więcej pytań, niż podczas pieszego patrolu lub na rowerze. Niektóre z pytań są charakterystyczne dla Trikke, ale większość z nich to pytania dotyczące portu lotniczego w styczności z tym sprzętem. ”
“Ludzie zdecydowanie łatwiej schodzili mi z drogi widząc Trikke, niż w przypadku roweru lub ochroniarza poruszającego się pieszo.”

Departament Szeryfa w Sacramento

“Pojazdem tym bardzo łatwo się manewruje, jest zdolny do zawrócenia w windzie oraz do poruszania się między kolejkami ludzi na lotniskach.”
“Umieszczenie nóg jeźdźca na platformach sprawia, że łatwo się zorientować, gdzie znajdują się tył i boki Trikke”.
“Idealne do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Wąski na tyle, by bez trudu przedostać się przez wewnętrzne przejście/bramkę na lotnisku “.
“Łatwo jest patrzeć ponad ludźmi, gdy jeździsz wokół lub w tłumie”.
“Duża mobilność, szybka reakcja w razie potrzeby. Pozwala na lepszą kontrolę obszaru patrolowania, łatwość manewrowania “.
“Mnóstwo pytań o to od klientów. Wiele stwierdzeń: “To jest fajne!”

Departament Szeryfa Portu Lotniczego w Sacramento

POLICJA

Małe miasteczko turystyczne ( intensywny ruch turystyczny)

“Trikke Patrol ma wiele zastosowań w siłach policji, możesz być o wiele bardziej widoczny i szybciej reagować jadąc na Trikke Patrol niż patrolując okolicę jadąc samochodem. Poruszanie się pieszo jest prawdopodobnie najlepszym sposobem na wykrycie przestępstwa, krążenie między ulicami, patrolowanie okolicy itp., lecz Trikke pozwala robić to znacznie szybciej.”
“Jakość wykonania jest wielką zaletą”
„ Z łatwością kontrolujesz rozległe terytorium ”
-“Trikke EV może być złożony i włożony do bagażnika każdego samochodu.”
” Możemy wjechać nim do windy.”

Sgt Pond, Santa Barbara Departament Szeryfa Solvang CA

Ludność 5,300

Miejski Patrol 

“Podczas patrolu pojazdy Trikke dają nam łagodną jazdę i łatwą kontrolę w tłumie. Trikke dał siłom patrolującym lepszą widoczność bo stoimy wyżej, przez co również i my jesteśmy lepiej widoczni i to niezależnie od miejsca jazdy i ilości ludzi w kontrolowanej przestrzeni.
Po odbyciu się marcowych imprez, sprzęty Trikke łatwo spakowaliśmy i bez trudu umieściliśmy w bagażniku samochodu. Z tego właśnie powodu uważam, że Trikke będzie obowiązkowym wyposażeniem każdego patrolu.”

Lori Lelis – Nadinspektor, Departament Policji Cicero

Ludność 84,000

Jak się sprawuje w mieście średniej wielkości?

“Lubię używać Trikke, ponieważ jestem wyższy i widzę więcej ponad linią dachów samochodów”, powiedział Dusel. “Łatwiej jest dostrzec, kiedy dzieje się coś nie dobrego w mojej okolicy”. Policjant Turlock Joe Dusel
“Ja osobiście wolę Trikke, ponieważ poruszam się znacznie szybciej niż na rowerze”, powiedział Lewis, który jest członkiem patrolu na rowerach. “Również podczas patrolowania na rowerze zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że będę musiał podejść do podejrzanego, aby szybko zabrać go do aresztu. Z Trikke łatwo jest zejść i skontaktować się z podejrzanym oraz złapać go gdy ucieka wykorzystując przewagę w prędkości – moim zdaniem jest to główny czynnik przemawiający na korzyść tego sprzętu.”
Rzecznik prasowy Policji Turlock, Mayra Lewis.

Patrol policyjny w mieście Turlock

Ludność 70,365

Zapewnienie bezpieczeństwa na Uniwersyteckim kampusie.
“To pomaga w ogólnym bezpieczeństwie kampusu, a także pozwala nam na szybsze dotarcie odległych obszarów kampusu”, powiedział David LeJeune, główny dyrektor firmy Acadiana. “Departament policji brał pod uwagę zakup innych pojazdów, takich jak Segway czy trzykołowy pojazd w stylu rydwanu, ale wykluczył te modele, ponieważ nie były dostosowane do jazdy na kampusie”, powiedział szef policji Scott Chad Leger. “Podczas jazdy na Segway’u oficer musi stale zachowywać równowagę – co może stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa, jeśli oficer będzie miał interwencję ze studentem, a ten spróbuje złapać za rączkę segwaya”, powiedział Leger. – Pojazd w stylu rydwanu był zbyt szeroki, by poruszać przez szkolne drzwi – powiedział. – Trikke to bardzo elastyczny pojazd – powiedział Leger. “Po szybkim i łatwym złożeniu i można go umieścić na tylnym siedzeniu lub bagażniku samochodu”.

Szkoła średnia Acadiana

Scott, LA

Bezpieczeństwo na terenie szkoły

“Zawsze staramy się znaleźć lepsze sposoby na zwiększenie naszej obecności w kampusie Solano College w celu lepszej obsługi naszych uczniów. Z tymi elektrycznymi patrolerami nasi pracownicy są bardziej dostępni dla naszych studentów niż jeżdżąc w samochodzie patrolowym. Możemy lepiej dostrzec i zapobiec przestępczości w obiektach i pomiędzy nimi. Lepiej jeździć niż chodzić, prawda? Będziemy nadal patrolować na pieszo, ale to nowe narzędzie pomaga naszym policjantom zaoszczędzić czas i szybciej przedostać się przez korytarze wśród pieszych. Jest to bez emisyjny sposób transportu, który pomoże nam usprawnić obsługę naszych uczniów “.

Biuro Szeryfa Hrabstwa Solano

Fairfiled, CA

Poruszanie się na terenie Uniwersytetu i ochrona
“Trikke pozwala oficerom patrolu na szybkie i łatwe poruszanie się po kampusie. Uważają, że Trikke jest użytecznym narzędziem dla wypełniania codziennych obowiązków. Łatwo poruszać się przez przeszkody, między przechodniami oraz samochodami stojącymi w korku”.

Departament Policji w Sacramento

Sacramento, CA

Praca na Trikke Defender, patrol Policyjny.

Jak jeździ, jak jest zbudowany model DEFENDER. Lekki Pojazd Elektryczny.

Kontakt do nas

TRIKKE Polska
ul. Rysia 6
87-800 Włocławek
Poland
Mob.: +48 694 468 182

e-mail: info@trikke.pl

My w mediach