Dla dorosłych

Mamy różne rodzaje Trikke dla dorosłych są to modele T10, T12 Roadster, T7, T67, T78 DeLux. Każdy z nich ma różna właściwości i jest dedykowany dla różnych intensywności sportowych, dla różnej wagi i dla różnego wzrostu

Trikke T10 Roadster nasz najlepszy model

Mniejsza, zwinniejsza odmiana modelu T12, sportowy model dla wymagających estetyki i jakości. Łatwy w jeździe, fitnessowy, doskonały do codziennego sportu, ćwiczeń, odchudzania. Nasz najlepszy model.
Mniejsza, zwinniejsza odmiana modelu T12, sportowy model dla wymagających estetyki i jakości. Łatwy w jeździe, fitnessowy, doskonały do codziennego sportu, ćwiczeń, odchudzania.
polecany dla jeźdźców od 1,70m do 2,05m
Stylowy, w pełni aluminiowy T10 jest wyposażony we wszystkie pompowane koła na aluminiowych obręczach, z bębnowymi hamulcami, z aerodynamicznymi nowo zaprojektowanymi błotnikami przy każdym kole, chroniącymi jeźdźca podczas jazdy w każdych warunkach. To jest komfortowa maszyna dla dorosłych, do podróżowania i do fitnessu; najwyższy model użytkowy.

 

Ponieważ ma mniejsze koła od modelu T12 może łatwo zostać wrzucony i przewieziony w bagażniku twojego samochodu, lub wniesiony na górę po schodach, przeniesiony przez przejście podziemne czy wniesiony do kawiarni. Wygląda na to, że model ten może być sklasyfikowany jako najlepsze URZĄDZENIE FITNESS do codziennego użytku połączone ze wspaniałą zabawą.

Konstrukcja: aluminiowa rama z ryglowym mechanizmem składania.
Jazda: wszystkie 10 calowe pompowane koła dają dobry, łagodny kontakt z nawierzchnią i czynią jazdę bardzo komfortową. Nawet po kostce brukowej.
Hamulce: ten nowy model T10 Roadstert wyposażyliśmy w zupełnie nowe hamulce bębnowe uruchamiane dźwigniamy z hamulcem postojowym wraz z najnowszą bez oporową wersja linek hamulcowych.
Dodatki: błotniki; duży zakres regulacji kierownicy; ergonomiczne chwyty kierownicy; eleganckie, szlifowane, aluminiowe obręcze kół, nowy przegub z możliwością smarowania bez rozbierania.

 

Kierownica z możliwością montażu lamp, koszyk, plecaka, torby.

 

Trikke T12 Roadster

polecany dla jeźdźców od 1,70 m do 2,10 m
T12 Roadster, elegancki i szykowny. Szybka i radosna jazda, plus doskonałe połączenie treningu wytrzymałościowego, balans, zwinność i siła. Narciarstwo na kołach.

To jest po prostu prawdziwa maszyna. T12 Roadster jest naszym niesamowitym carvingowym pojazdem. Wyposażony jest w hamulce tarczowe i 12 calowe pneumatyczne opony na aluminiowych obręczach. Dzięki zwiększonemu rozstawowi kół możesz utrzymać większą prędkość z mniejszymi zwrotami. Szybka i radosna jazda, plus doskonałe połączenie treningu wytrzymałościowego, balans, zwinność i siła. Bardzo polecany do jazdy na długich dystansach. Trening narciarski latem.
Konstrukcja: rama z lotniczego aluminium; nieznacznie większy rozstaw kół, ryglowy mechanizm składania.

Jazda: 12 calowe pneumatyczne koła dają możliwość jazdy po nierównym terenie.
Dodatki: hamulce tarczowe ; błotniki; specjalnie ukształtowane platformy z ochroną pięty; ergonomiczne chwyty kierownicy.

Osiągi:
Maks. prędkość: 32 km
Średnia prędkość: 22 km
Maks. kąt wzniesienia: 17%

Wymiary (gotowa do jazdy):
Waga jeźdźca ( górna granica): 114 kg
Wielkość kół: 30,5 cm ( 12 cali)
Wysokość: 130 – 144 cm
Długość: 140 cm
Szerokość: 70 cm
Waga: 13,5 kg

Wymiary (złożonej):
Wysokość: 37 cm
Długość: 160 cm
Szerokość: 49 cm
Wiek: 14+

Trikke T7 Fitness

T7 Convertible jest naszym najtańszym modelem dla dorosłych wśród naszych Trikke.
T7 Convertible sprawi, że poczujesz magiczny dotyk karwingowej jazdy, ćwiczeń, fitnessu i dobrej zabawy. W tym modelu pominęliśmy mechanizm składania by zachować atrakcyjną cenę. Wyposażony jest we wszystkie 7” poliuretanowe koła PU i jest możliwość wymiany tych kół na koła pneumatyczne 8,5″.

Trikke T7 Convertible jest najbardziej przystępnym modelem dla dzieci lub dorosłych. Dzięki niskiej cenie zyskasz przyjemność jazdy i poczujesz magię karwingowej jazdy. Jest to średniej wielkości model o wytrzymałej stalowej ramie z regulowaną wysokością kierownicy. Dzięki temu polecany jest dla jeźdźców od 8 roku życia. Na gładkiej twardej nawierzchni nauka jazdy to czysta przyjemność. Twarde kóła poliuretanowe mają bardzo mały opór toczenia i pozwalają jeźdźcowi na szybką naukę i każdy poczuje sweet jazdę i przyspieszenie. Ty lub Twoje dziecko odkryjecie wspaniały czas wspólnej zabawy i pracy całego ciała. T7 ma również ważną cechę, możesz zamówić koła pneumatyczne i przekształcisz ten sprzęt w model profesjonalny do długich miejskich jazd. W miarę postępu twoich umiejętności będziesz się cieszył nowymi doznaniami karwingowej jazdy. Regulowana wysokość kierownicy pozwala „rosnąć” tej maszynie razem z twoim dzieckiem. Mimo, że mechanizm szybkiego składanie został pominięty w tym modelu (dla oszczędności), urządzenie nadal może być składane do przewożenia poprzed odkręcenie przedniej osi.

Waga produktu: 10,3 kg
Sugerowana maksymalna waga jeźdźca: 114 kg
Sugerowany maksymalny wzrost jeźdźca: 183 cm
Zalecany wiek: 8+

Trikke T 67

Średni model: dla jeźdźców od 1,30 m do 1,65 m, nastolatków i niskich dorosłych, zalecany od 8 roku życia.
Nowy TRIKKE T67 to rock’and’roll-owy Trajk jest doskonałą jazdą dla nastolatków, starszych dzieci i dla niskich dorosłych. Model T67 jest kolejną ewolucją modelu T6, który jest udoskonalony, wzmocniony a przez to lepszy i przyjaźniejszy w użytkowaniu.

Rama została zrobiona ze stali dzięki czemu doskonale tłumi drgania. Nowy układ kół poliuretanowych daje nowe możliwości szybkiej jazdy. Z przodu koło 7 calowe a z tyłu dwa 6 calowe pozwalają poczuć się jak młody narciarz na stoku. Przekonstruowany nowy system szybkiego składania jest teraz łatwy nawet dla 7 latka i pozwala szybko złożyć Trikke i schować pod łóżko.

Jest to model lekki i wystarczająco kompaktowy dla dziewczyn i chłopców, by zacząć naukę jazdy na TRIKKE, zaznać smaku jazdy w skateparku, czy szusować wokół swojego miasta albo tylko jeździć w najbliższym swoim sąsiedztwie. T67 jest łatwy, by uczyć się „wyginania” pojazdu dla płynnej jazdy i do przemieszczania się. Nastoletni chłopcy i dziewczęta chcący mieć większy i szybszy TRIKKE jadąc w swoim parku na pewno kupią model T67.

Akumulator: Szybko wyjmowany na zatrzasku, w obudowie, 2 x 12V-9Ah FV ( 24V), żelowy, z przełącznikiem, i uruchamianiem instalacji
Ładowarka: AC 100-240V/DC 29V-1.0A
Silnik/Napęd: FWD, DC szczotkowy, napęd łańcuchem, z wolnobiegiem
Manetka gazu: Półobrotowa, obracasz i jedziesz, ze wskaźnikiem poziomu naładowania akumulatora
Moc: 250W – 24V
Prędkość: do 21 km/h
Zasięg: do 15 km, zależne od wagi jeźdźca i ukształtowania terenu.
Koła: aluminiowe obręcze, wysokociśnieniowe opony 8,5″x2″, łożyska ABEC7, kulkowe.
Hamulce: 2 niezależne w tylnich kołach, klockowe, z hamulcem postojowym w klamkach hamulcowych.
Rama: Stalowa, CR-MO, malowana proszkowo, składana, system cynglowy, z przegubem 3CV, z regulacją wysokości kierownicy.
Waga jeźdźca: do 91 kg – zalecana poniżej 68 kg
Waga pojazdu: 17 kg – bez baterii ; 21 kg – z bateriami
Minimalny wiek jeźdźca: 13 lat

Trikke T78 DeLux

Model ten przeznaczony jest do fitnessu i szybkiej jazdy po mieście. Docenią go kobiety za łatwość jazdy i elegancję a mężczyźni za doskonałe właściwości jezdne. Podstawowy ale bardzo elegancki model Trikke.
Model ten przeznaczony jest do fitnessu i szybkiej jazdy po mieście. Docenią go kobiety za łatwość jazdy i elegancję a mężczyźni za doskonałe właściwości jezdne. Podstawowy ale bardzo elegancki model Trikke.

Nowy, elegancki model, rozwinięcie modelu T78Air. Nowe metaliczne kolory, kierownica stylizacyjne taka sama jak w modelu T8Air, eleganckie malowane i obrabiane CNC aluminiowe obręcze dopełniają elegancką całość. 8,5 calowe pneumatyczne koła dają bardzo komfortową i mocno karwingową jazdę. Eleganckie aluminiowe klamki hamulcowe pozwalają na pewne zatrzymanie podczas szybkiej jazdy.

znym!

Specyfikacja: wzrost jeźdźca 160 cm – 186 cm

Osiągi
Maks. prędkość: 30 km
Średnia prędkość: 20 km
Maks. kąt wzniesienia: 17%

Wymiary (gotowy do jazdy):
Waga jeźdźca ( górna granica): 114 kg
Wielkość kół: 17,5 cm
Wysokość: 116 – 134 cm
Długość: 125 cm
Szerokość: 61 cm
Waga: 11,3 kg

Wymiary (złożony):
Wysokość: 38 cm
Długość: 111 cm
Szerokość: 43 cm
Wiek: 14+

Kontakt do nas

TRIKKE Polska
ul. Rysia 6
87-800 Włocławek
Poland
Mob.: +48 694 468 182

e-mail: info@trikke.pl

My w mediach