INDYCAR – najlesza seria wyścigowa w USA!!!

Trójkołowy elektryczny TRIKKE zapewnia czyste i zrównoważone rozwiązania komunikacyjne w zakresie mobilności na wyścigowym torze!

Trikke Professional Mobility z dumą informuje o podpisaniu współpracy z organizatorem seri wyścigowej NTT INDYCAR SERIES na sezon INDYCAR 2024. Pierwszy wyscig odbył się już 10 marca podczas Grand Prix Firestone w St. Petersburgu na ulicznym torze St. Petersburga na Florydzie.

Ze swojej strony Trikke Tech. podczas wszystkich 18 wyścigów będzie dostawcą  i partnerem dla INDYCAR lekkich pojazdów elektrycznych TRIKKE  3×3 . Min wyścigi z udziałem Trikke Mobility odbędą się w tym Grand Prix Acura w Long Beach, Grand Prix Big Machine Music City w Nashville i 108. edycji słynnego wyścigu Indianapolis 500 zaprezentowanego przez Gainbridge’a!!

„Jesteśmy podekscytowani tym nowym partnerstwem” – powiedział Gildo Beleski, dyrektor generalny Trikke. „Jako wiodąca seria wyścigowa w USA, NTT INDYCAR SERIES cieszy się doskonałą reputacją i wysokim poziomem organizacji. Ze względu na swoją tradycję i bogatą historię wyscigi INDYCAR to doskonałe narzędzie do promocji dla nas! Trikke zyskuje doskonałą reklamę i pokazanie swoich produktów na rynku, który jest bezpośrednio zainteresowany lekkimi pojazdami elektrycznymi. Czyli branża ochrony, bezpieczeństwa czy ośrodków władzy.

Wszyscy przecież w USA inetresują sie wyścigami serii INDYCAR!!

Teraz w każdym miejscu gdzie odbywają się wyscigi INDYCAR, organizator tej serii będzie współpracować z władzami lokalnymi, które będą mogły na własne oczy zobaczyć profesjonalistów poruszajacych się  „najfajniejszymi pojazdami”.

W ramach umowy Trikke dostarczy firmie INDYCAR najwyższej klasy model Positron 72V XL, który pomoże pracownikom poruszać się w różnym terenie gdzie organizowane są wyscigi i zapewni to lepszą organizację tak duzego wydarzenia! Co ciekawe, zauważa Beleski, to firma INDYCAR jako pierwsza dostrzegła potencjał Trikke dla swojej organizacji i sama zgłosiła się do Trikke Mobility z prośbą o współpracę!

„Ich administracja szukała nowego sposobu na poprawę mobilności personelu obsługującego wyścigi”, powiedział Beleski, „czegoś, co byłoby szybkie, bezpieczne i łatwe w obsłudze, o dużej zwrotności, niewielkich rozmiarów oraz łatwe do przechowywania i transportu pomiędzy kolejnymi miejscami rozgrywania wyścigów. Dowiedzieli się o Trikke i poprosili o pokaz i testy. Dostarczyliśmy jedną sztukę testową, a oni się w niej zakochali, twierdząc, że to czyste. ekologiczne i najlepsze rozwiązanie, którego szukali.

W zamian za dostarczone model POSITRON, logo Trikke zostanie umieszczone na wszystkich pojazdachtransporterach INDYCAR, w informacjach w sieci gdzie są wyróżnieni ich partnerzy i dostawcy. Trikke Mobility zostanie także oficjalnym partnerem i będzie pokazywany  podczas wyścigów w transmisjach radiowych INDYCAR.

„Cieszymy się, że możemy być częścią rozwoju Trikke” – powiedział Mike Bates, dyrektor ds. bezpieczeństwa INDYCAR. „Gdy zaczęliśmy szukać nowego, mobilnego sposobu wspierania naszego naszej pracy i naszego zespołu, dowiedzieliśmy się, że potrzebujemy trzech rzeczy: wygody, szybkości i możliwości przemieszczania się w różnym terenie. Trikke zaspokoił te i wiele innych naszych potrzeb. Z niecierpliwością czekamy na wejście w sezon 2024 razem z parnerstwem z Trikke Professional Mobility.”