Wojtek z #GOPR #Beskidy opowiada jak sceptycznie podchodził do jazdy na Skki Trikke, jak jazda i bardzo szybka nauka tej jazdy zupełnie zmieniła postrzeganie przez niego tego sprzętu narciarskiego. Wyjaśnia dlaczego #Skki #Trikke jest dużo bezpieczniejszy niż jazda na dwóch nartach czy snowboardzie.

Zapewne ten wywiad przekona sceptyków,

że rzeczywiście Skki Trikke to najłatwiejsza i najbezpieczniejsza forma uprawiania narciarstwa na stoku narciarskim, że jazda dostarcza co najmniej takich samych radości jak nie większych z jazdy na krawędzi, karwingu, prędkości ( pod 100% kontrolą) i fanu jak dwie narty czy snowboard. A bezpieczeństwo samej jazdy jest nieporównywalne z dwoma nartami czy snowboardem!!
Zwykłe, wygodne, ciepłe buty narciarskie, łatwa, szybka, skuteczna, przyjazna, bez przewracania się nauka jazdy. Same zalety i o tym właśnie w prezentowanym wywiadzie opowiada GOPR-owiec Wojtek.
Jest nam niezmiernie miło,

że profesjonalista i zawodowiec

potwierdza to co od wielu lat głosimy, opowiadamy i prezentujemy.
Zapraszamy zatem do dołączenia do Rozbujanych i Uśmiechniętych Fanów Skki Trikke ….. Stań i Jedź!! 🙂
Zapraszamy również sceptyków do skomentowanie …. Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe – TOPR Stacja Narciarska Małe Ciche Białka Tatrzańska – Kotelnica Białczańska PKL Kasprowy Wierch Jurgów Ski – stacja narciarska Stacja Narciarska “RUSIŃ-SKI” Stacja Narciarska Witów-ski Szczyrk Mountain Resort PKL Góra Żar PKL Gubałówka Wierchomla – Hotel i Stacja Narciarska Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A. Czorsztyn-ski Kluszkowce Kasina Ski&Bike Park Beskid Spytkowice Ski Winterpol Karpacz Biały Jar Stacja Narciarska TYLICZ.ski