Tam gdzie nie dociera samochód i trzeba być szybko na miejscu ….. #Trikke Godzina jazdy tym trójkołowym pojazdem napędzanym siłą mięśni pozwala spalić nawet 1000 kcal. To #carvingowe emocje dorównujące tym, towarzyszącym jeździe na #nartach lub #surfowaniu. Połączenie nart, roweru, rolek. To genialny sprzęt by poczuć wiatr we włosach, by pokonywać przestrzeń tak jak to lubię robić ….. tak opowiadają bohaterowie tego filmu. Trikke to sprzęt, który w wersji sportowej nie ma żadnego napędu a fantastycznie jeździ i wspaniale uprawia się na nim sport. 
A wersja elektryczna to doskonała komunikacyjna alternatywa do codziennej komunikacji. Wszędzie tam gdzie chcesz … Nie płacisz za parking, a później mogę szybko wrócić do domu do rodziny.
Jest fajniejszy od roweru, w podobnej cenie, jest niestandardowy i rzuca się w oczy.
Jazda na Trajkku to intensywny trening, godzina jazdy to 1200 Kcal mniej! Podczas jazdy pracuje całe ciało. Biceps, triceps, obręcz barkowa, mięśnie trapezowe pleców, pośladki, mięsień dwugłowy, czworogłowy, łydka, stopy …. Ćwiczysz, trenujesz i bawisz się!
A nauka jazdy? Dokładnie tak samo jakbyśmy tańczyli Rock’n’Rolla. Fajny dla ludzi którzy tańczą bo jazda jest jak taniec, ruch, jazda są dość taneczne.
Jazda daje naprawdę dużą frajdę. Adrenalina!
Podpowiadamy, jak rozpocząć przygodę z tym sportem. Ten film został nakręcony dla sieci klubów sportowych przez telewizję #Benefit #TV. Nagrywany był w Park Szczęśliwicki w Warszawie. Chcecie dużo sportu w połączeniu z dobrą zabawą? Zapraszamy!
 
#LoveMyTrikke #T10 #T12 #Elektryczny Elektryczne hulajnogi i skutery 
Sportowe i elektryczne Trikke kupisz w naszym sklepie: www.sklep.trikke.pl