Segway zaprzestał produkcji, przestaje istnieć. Przegrał konkurencje z Trikke, który oferuje siłom policyjnym i branży Security bezpieczniejszy, mocniejszy pojazd elektryczny do ochrony społeczeństwa.

W obecnym kryzysie kulturowym, w obliczu którego stoją kraje na wielu frontach, pilnowanie społeczeństwa i dbanie o bezpieczeństwo ludzi pozostaje kluczowym priorytetem.Bez względu na wszystko inne. Dbanie o bezpieczeństwo cywilów i obrona ludności to zadanie Policji i firm z sektora Security. W tym celu wiele firm szuka nowych metod i narzędzi do patrolowania i nadzoru bezpieczeństwa społecznego. I musi sprostać narastającym wymaganiom odnośnie efektywnego nadzoru i szybkości reakcji.

Kluczowym elementem jest szybki i bezpieczny transport. Samochody patrolowe nie zawsze są optymalne do tego celu. Tradycyjny osobisty pojazd elektryczny Segway jest obecnie wycofywany ( zaprzestanie produkcji ), pozostawiając wiele obszarów bezpieczeństwa bez obsługi i nadzoru sprzętem transportowym.

Ale jest rozwiązanie!

Na szczęście pojawiły się specjalistyczne elektryczne Trikke , które stanowią idealny wybór dla nowoczesnej firmy Security czy Policji. W tych niespokojnych i trudnych czasach bycie społecznym obrońcą lokalnych społeczności jest jeszcze ważniejsze. Policyjny/Ochroniarski Trikke został zaprojektowany w taki sposób, aby pracownicy branży ochrony byli jak najbardziej skuteczni i wydajni. W zakresie patrolowania. W zakresie innych obowiązków z zakresu bezpieczeństwa. Ważną cechą patrolowego Trikke jest to, że jadący na nim pracownik ochrony jest bardzo pozytywnie postrzegany przez społeczeństwo.

Wyposażeni w pojazd patrolowy Trikke, oficerowie mogą pozostać blisko ludzie i angażować się w przyjacielskie relacje ze społeczeństwem. Nie odstraszające interakcje. Trikke jest szybki i przyjazny dla środowiska, przewyższa osiągami samochody w zatłoczonych przestrzeniach i jeździ w każdym terenie (w tym w zamkniętych pomieszczeniach, halach przemysłowych). Jednocześnie posiada potężny, ale cichy silnik, który pozwala użytkownikom zmaksymalizować zasięg i czas reakcji.

Dlaczego wybrano Trikke?

„Poprawia relacje ze społecznością. Ludzie są w stanie wchodzić z nami w interakcje, nie tylko widząc, jak jedziemy samochodem, a dzieci uwielbiają Trikke. O wiele mniej onieśmiela i jadący na nim oficer jest odbierany bardzo pozytywnie. Nasi chłopaki przychodzą wcześnie do pracy, aby mieć pewność, że będą jeździć”.

  • Funkcjonariusz policji Mitchel Ashton, Departament Policji w Norfolk

Jest to idealny pojazd osobisty dla nowoczesnej firmy z branży Security czy dla Policji w nowej erze tworzenia zaufania publicznego. Skontaktuj się z TRIKKE POLAND już dziś, aby otrzymać wszystkie informacje i dowiedzieć się, jak można szybko wyposażyć pracowników, oficerów w elektryczne Trikke.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć Trikke Interceptor w akcji w Norfolk w USA.

Trikke Poland zapewnia najlepsze na świecie pojazdy mobilności osobistej, które przewodzą transformacji transportu elektrycznego. Te wielozadaniowe, wysoce konfigurowalne pojazdy są produkowane i montowane w USA. Ze specjalnymi właściwościami idealnymi do dojazdów, aktywności fitness, turystyki, bezpieczeństwa, operacji korporacyjnych i wielu innych. Rozległa i rosnąca lista klientów Trikke obejmuje wydziały policji, uczelnie wyższe i uniwersytety, rządy federalne i stanowe, hotele, centra handlowe, lotniska, porty i prywatne firmy z branży obronnej. Każdy z nich używa Trikke, zapewniający najwyższą niezawodność, moc i pozytywny wpływ na środowisko. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z Trikke Poland pod numerem 0048 694 468 182 lub napisz do nas na info@trikke.pl . Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź naszą stronę internetową www.trikke.pl