Czasami ludzie, interesujący się naszym sportem zimowym, naszym narciarskim Skki Trikke zadają sobie pytanie jak wygląda ajzda w porównaniu do dwóch nart.

Na jednym z mediów społecznościowych kolega zadał na forum następujące pytanie:

Cześć pytanko, do tych, którzy jeżdżą nie tylko na skki, ale również na parapecie czy nartach jak to wygląda z tej drugiej strony, co jest łatwiejsze i dlaczego sorrki, że pytanie akurat tutaj, ale jak zapytam się gdzie indziej to pewnie będzie olaboga…….pytanie do tych, którzy JEŻDŻĄ, a nie do tych, którzy mają teorie spiskowe.

I takie otrzymał na swoje wątpliwości odpowiedzi od wielu użytkowników, obecnych fanów Skki Trikke, którzy wcześniej jeździli wiele lat na dwóch nartach lub na snowboardzie.

Marcin: Jeździłem na nartach od 5 roku życia, następnie parapet, a teraz Trikke ski i powrotu nie ma szkoda gadać spróbuj sam a zobaczysz

Piotr: U mnie jakieś 13 sezonów na nartach od 3 sezonów Skki Trikke i cały czas się zastanawiam dlaczego tak późno się przesiadłem Powrotu do nart z pewnością nie będzie.

Marek: Po moich wyczynach ” wypadkowych ” , gdyby nie Trikke to zamiast śmigać po Alpach siedział bym nad morzem , a ile można patrzeć na fale  Gdybym nawet chciał to do nart wrócić nie mogę – ale i tak NIE CHCĘ !!

Peter: Rozwalone kolano, w tej chwili metalowe – nie pozwala na jazde na nartach (jezdzilem 25 lat) i uwazam, ze latwiej i lepiej na skki trikke.

Henryk: Jeździłem ponad 30 lat na nartach a teraz od czterech lat na trajku, 30 lat temu jeździłem dużym fiatem teraz mercedesem, człowiek się starzeje i potrzebuje wygody

Bolesław: Tak. Ta trajkku dużo łatwiej.

Tomek: czemu pytasz? Zapomniałeś już jak się jeździ na Trikke ? Czy chcesz spróbować nart i deski i się znowu parę razy wy….ić, ale tak żeby Ci się odechciało ?

Każdy sposób dobry żeby znowu poczuć love do 3 nart.

Czyli sami widzicie jak wygląda rzeczywista jazda na Skki Trikke w porównaniu z innymi sportami zimowymi. Mamy nadzieję, że ten materiał przekona kolejnych chcętnych do zainteresowania się naszym wspaniałym sportem zimowym. Zapraszamy!

#GreenPower #AlwaysGoodTimes #SkkiTrikke #Skki #Trikke #narty #NajlepszeNarty