Wirtuany instruktor narciarski.

Oto film, który posłuży jako przewodnik do nauki jazdy na nartach ( Trzech nartach Skki Trikke 😀)

Każda element nauki jazdy jest przetłumaczony na język angielski. Ułatwi to każdemu kto nie rozumie  jezyka polskiego szybko opanować jazdę, skręty, hamowanie, kontrolę kierunku i prędkosc jazdy. Ale można i ten film polecić wszystkim naszym przyjaciołom z zagranicy. W każdym kraju w Europie, na świecie. Zachęcamy każdego, kto chciałby zapoznać się z naszym sportem zimowym, z naszym narciarstwem a zna język angielski do odwiedzenia naszej strony w tym języku:

www.skki-trikke.eu 

Nauka jazdy na nartach, mając Skki Trikke to dosłownie chwila. Każdy opanuje jazdę bardzo szybko, dosłownie wystarczy łagodny stok, 15 minut nauki i już potrafimy kontrolować prędkość i kierunek jazdy.

Mając tak szybki i łatwy proces nauki jazdy na nartach nie potrzebujesz instruktora ( oszczędzasz czas i pieniądze)  Cały proces nauki jazdy na nartach odbywa się bez przewracania się. Unikasz kontuzji narciarskiej. Mając na nogach wygodne, ciepłe zimowe buty eliminujesz dyskomfort i ból nóg i stóp. Komfortowe przebywania na stoku narciarskim wywołuje uśmiech i dużo zabawy.

Można potraktować ten film jako Twój wirtualny instruktor narciarski. Serdecznie zapraszamy!

Sami przekonacie się, że narciarstwo Skki Trikke to wyjątkowa, doskonała, fajna, bezpieczna, szybka, fanowa aktywnosć narciarska. W 100% gwarantujemy to co wyżej napisaliśmy. Zero ryzyka, 100% zabawy, fanu i bezpieczneństwa na śniegu!