Siłownie i kluby fitness zamknięta? Nie ma problemu, my oferujemy nasz fitnesowy, siłowy sprzęt do codziennego, intensywnego treningu. Nasz najnowszy model #Trikke #T10 stwarza wyjątkowa okazję do dbania o soją sylwetkę, modelowania ciała, wspierania odchudzania. Trikke to element treningowy do rozwoju ścięgien i mięśni głębokich ( czucia głębokiego), sensomotoryki ciała, treningu siły połączonej z elastycznością.
Trikke to JEDNOCZESNY trening siły połączonej z elastycznością ciała. Musimy uruchomić siłę mięśni by Trikke jechał i musimy być bardzo elastyczni by tą siłą kierować podczas pochylenia w skręcie by Trikke płynnie jechał do przodu. A gdy dodamy do tego sensomotorykę powstaje kompletny trening.
Dodać należy również informacje, że trening na Trikke to niesamowita zabawa, uruchamiany jest błędnik podczas skrętów, bujania co bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie, od stresowanie i zabawę podczas trenowania. Uruchamianie błędnika w głowie to wydzielanie endorfin, hormonu szczęścia, naturalnego narkotyku. Trening jest radością, jest urozmaicony i bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie jeźdźca. I co ważne jest bardzo bezpieczny, nie ma możliwości odniesienia kontuzji.
 
Zapraszamy do naszego sklepu na zakupy:
#Roadster #LoveMyTrikke Fitness Klub Od-Nova Klub Fitness FORMA Fitness Klub STEP Fitness Club S4 Fitness Klub Forma Forma Częstochowa Fitness Klub Fitness Klub ZDROFIT Fitness Klub Aplauz