TRIKKE Positron to świetne narzędzie dla Ochrony, patrolowania i dla Policji, które umożliwia funkcjonariuszom maksymalizację ii swobode działań w terenie, jadący jest widocny i może szybko reagować na zdarzenia.

TRIKKE POSITRON doskonały lekki pojazd elektryczny z napędem na TRZY koła, zaprojektowany, aby pomóc funkcjonariuszom mundurowym szybciej patrolować rozległy teren i robić to częściej i bez wysiłku.

Używanie tego pojazdu zwiększa dostęp do przestrzeni patrolowanej i daje dużo szybszą reakcję na sytuacje alarmowe!
Funkcjonariusz porusza się w zatłoczonych miejscach dużo wydajniej niż na rowerze i łączy to z doskonałą obserwacją patrolowanego obszaru będąc samemu bardzo widocznym ( prewencja zagrożeń).
Pozwala na bliższą, bardziej przyjazną i pozytywną interakcję ze lokalną społecznością ( osiedla, lotniska, centra handlowe).
Cicha i czysta komunikacja w pomieszczeniach jak i na zewnątrz budynków, z możliwością poruszania się w każdym terenie. Skutecznie obniża koszty patrolowania i generuje zauważalne zyski. Przewaga kosztwa bo tania jazda ( 1 grosz za kilometr jazdy) i jedna osoba na Trikke zastępuje 2-3 na nogach.

POSITRON zapewnia taktyczną przewagę dla nowoczesnej firmy Ochrony lub Policji.

Dostępny w 2 modelach: standardowym 60V AWD i wysokowydajnym ELITE 72V.