Przede wszystkim dziecięcy Skki Trikke Kkids to bezpieczny zimowy sport dla Twojej pociechy. Dodatkową zaletą jest możliwość jazdy w zwykłych, ciepłych, wygodnych butach. Z tego powodu Twoje dziecko będzie miało radosny i BEZPIECZNY sport zimowy.

Po pierwsze, Skki Trikke KKids jest składany, szybko i łatwo przewieziesz go swoim samochodem. Nie zajmuje wiele miejsca w samochodzie, jego długość po złożeniu wynosi 110 cm wraz z nartami. Twoje dziecko może na nim jeździć na stoku narciarskim, w parku/przedszkolu narciarskim na stoku lub chociażby za domem na pobliskiej górce.

Po drugie, specjalnie zaprojektowane narty pozwalają na codzienne oraz długie jazdy. Jednakże mimo codziennej eksploatacji, nie musisz ich ostrzyć ze względu na ich specyficzną i nowatorską technologię.

Po trzecie, Skki Trikke umożliwia jazdę w zwykłych, zimowych, wygodnych oraz ciepłych butach. Chociażby ten fakt sprawia, że jazda na naszym sprzęcie zimowym jest bardzo komfortowa, a stopy nigdy nie są zmęczone!

Każde dziecko w wieku 5-11 lat jeżdżąc na Skki Trikke Kkids doświadczy ogromnej radości z jazdy, ale i nie tylko. Podobnie i na Twojej twarzy zagości uśmiech widząc radość swoich dzieci.

Dodatkowo, możesz zrobić zawody dzieciom na Skki Kkids i ich cała grupa będzie mogła bawić się do woli przez cały dzień! A Ty w tym czasie udasz się do pobliskiej restauracji na stoku i popijać gorącą czekoladę 🙂

 

Sprzęt dostępny jest w naszym sklepie w dwóch kolorach: pomarańczowy i niebieski.

Aby wejść do sklepu kliknąć w jeden z przycisków:

                Pomarańczowy                                                                                          niebieski  

Skki Trikke Kkids pomarańczowy orange Skki Trikke Kkids niebieski blue

 

 

Zamówienia: sklep@trikke.pl  tel. 694 468 182

 

Na poniższym filmie znajduje się jeden z naszych młodszych klientów, na którego twarzy gości uśmiech podczas jazdy na naszym sprzęcie: