Wiele razy oczekiwałeś za długo na dostawę ciepłego jedzenia?

W Anglii, w Manchester dostawy ciepłego jedzenia są szybko, łatwo i tanio realizowane przez dostawę kuriera jeżdżącego w mieście na elektrycznym Trikke. Taki sposób dostawy gwarantuje szybkość, duża ładowność, pracę połączoną z zabawą. Jadący na Trikke i cały dzień pracujący nie odczuwa bólu nóg czy kręgosłupa bo ma naturalną, nie skręconą sylwetkę ( jak to ma miejsce w hulajnogach ) . Jest odciążony kręgosłup a łatwa możliwość manewrowania w przestrzeni miejskiej gwarantuje bezpieczeństwo i przejazd każdą ścieżką, ulicą, chodnikiem czy na skróty przez park. Duży zasięg i do tego szybko wyjmowalny akumulator przy zmianie na drugi gwarantuje cały dzień pracy. No i nie ma tutaj zmęczenia a cała jazda jest niewyobrażalnie tania.

Dzisiaj w miastach dostawa jedzenia do dynamicznie rozwijający się segment rynku. Z wykorzystaniem trójkołowego, elektrycznego Trikke ten biznes ma szansę się jeszcze lepiej rozwinąć .

Zapraszamy do naszego sklepu, znajdziecie tutaj różne modele w atrakcyjnych cenach do różnych zastosowań i z różnymi właściwościami. SKLEP TRIKKE POLAND -elektryczne