Dostępne statystyki mówią, że 85% uczących się jeździć na dwóch nartach zniechęca się do kontynuowania tego sportu i rezygnuje z jazdy. A przy #SkkiTrikke statystyki mówią, że 100% uczących się nauczy się jazdy na Skki Trikke. I będzie kontynuowało uprawianie tego wspaniałego sportu zimą.
Więc co wybieracie? Mozolną, trudną, kontuzyjną naukę na dwóch nartach? Czy przyjemny, wspaniały, szybki i bez urazowy sport zimowy na Skki Trikke? Odpowiedź wydaje się oczywista! Zapraszamy do dołączenia do uśmiechniętych i rozbujanych Fanów Skki Trikke.

Zalety

Dzięki Skki Trikke każdy może wjechać na górę wyciągiem narciarskim. Podziwiać widoki, czuć piękno zimy i bezpiecznie zjechać na dół po stoku narciarskim. Taki czas spędzony razem z przyjaciółmi, z innymi fanami sportów zimowych, to coś co na pewno przyciągnie ich z powrotem do ośrodka narciarskiego. Na tym na pewno zależy hotelom czy gestorom tras zjazdowych w górach. Trikke tworzy nowy krąg ludzi zainteresowanych sportami zimowymi. A taka aktywność zimowa doskonale wpływa na samopoczucie i spełnienie sportowe. A wszyscy tego właśnie szukamy zima w górach uprawiając narciarstwo.

Ważna informacja

Osoby mające problemy z nauką jazdy na nartach, snowboardzie, czy po kontuzjach narciarskich w naszym sporcie na pewno znajdą wielkie spełnienie sportowe. Ale należy podkreślić, że gdy ktoś kocha latem rower czy motocykl w Skki Trikke odnajdzie spełnienie swojej pasji z kierownicą. Zimowy rower, zimowy motocykl.

Myślisz, że nie możesz uprawiać sportów zimowych?

Otóż możesz a nawet musisz. Jeżeli nauczysz się bezpieczeństwa w ciągu 15 minut. Opanujesz wszystkie podstawy jazdy w godzinę. To co więcej do szczęścia w górach zima potrzeba? Tylko uśmiech, Twój Skki Trikke, śnieg, przyjaciele, rodziny. Zapomnij o przewracaniu, nie stresuj się kontuzjami czy warunkami na stoku. Stań i Jedź!!

Zajrzyj gdzie wypożyczysz, gdzie kupisz, gdzie pojeździsz

Mapa, przyjazne ośrodki narciarskie