Kolejny raz udowadniamy jak łatwa jest nauka jazdy na #Skki #Trikke. JJakie doatrcza emocje i jakie mamy z tym związane bezpieczeństwo.
To sport zimowy dla każdego, dla tych co nie chcę się mozolnie uczyć latami narciarstwa. Dla tych co wolą przyjemność, radość i fan na stoku narciarskim.
Bez instruktorów, bez tracenia pieniędzy na kursy szkolące, doszkalające, poprawiające technikę jazdy!!

Na Skki Trikke Stajesz i Jedziesz!!

Damian tak właśnie rozpoczął swoją przygodę ze sportami zimowymi. Nauka jazdy zajęła mu 5 minut. Nadmieniamy, nauka była na CZERWONEJ trasie na lodowcu Hintertux w Austrii. Trudne trasy, trudna góra. Dodamy jeszcze, że tego samego dnia Damian objeździł WSZYSTKIE trasy na tym lodowcu!! Czy więcej coś trzeba dodawać jaki sprzęt jest najlepszy, najłatwiejszy i najbezpieczniejszy do jazdy na śniegu i do uprawiania narciarstwa? Kolejny nasz zadowolony fan i posiadacz naszego Skki Trikke. Damian udowadnia jako kolejny nasz fun jak prosta, łatwa i szybka jest nauka jazdy. Każdy może być jak Damian. Obiecujemy, że każdy kto stanie na Skki Trikke bedzie tak uśmiechnięty i zadowolony z postępów nauk jazdy jak bohater tego filmu 🙂 Zapraszamy do dołączenia do fanów Skki Trikke

Zapraszamy do dołączenia do naszych fanów. Bądź jak #Damian, #uśmiechnięty i #zadowolony!!