Zapraszamy do naszej firmy na zakupy.
Mamy nadzieję, że jesteście zdrowi i dobrze się czujecie. I wy w tym ciężkim czasie dajecie sobie dobrze radę. Ta otaczająca nas sytuacja jest bardzo dynamiczna i zapewne nowa dla nas wszystkich. Nikt wcześniej jej nie doświadczył.
Na szczęście nadal jesteśmy w stanie jeździć na naszych Trikke sportowy. Wciąż zachowując niezbędny dystans do innych ludzi. Od poniedziałku uruchamiane są dla nas parki i lasy. To jest wspaniała rzecz dla całej rzeszy fanów naszego sportu.
Ważne, aby pozostać aktywnym i cieszyć się sportem jaki możemy uprawiać na zewnątrz.
Wiemy, że wielu naszych fanów uwielbia jazdę na sportowych Trikke napędzanych siłą mięśni. To świetne ćwiczenia i wspaniały sport. Chociaż i wśród Was jest wielu, którzy kochają jadę na elektrycznych Trikke . W każdym razie wszyscy cieszymy się z tej samej aktywności i możemy opowiadać o naszej pasji różne historie.
Możesz zamówić każdego Trikke sportowy w naszym sklepie www.sklep.trikke.pl . Odwiedź naszą stronę internetową lub napisz do nas, jeśli czegoś potrzebujesz.
Uważajcie na siebie, bądźcie ostrożni ale i bawcie się dobrze jeżdżąc na naszych wspaniałych Trikke . Bądźcie bezpieczni! Wszyscy jesteśmy razem!