Zapraszamy do siłowych, fitnessowych, sprawnościowych ćwiczeń ze sportowym Trikke. Na tym filmie pokazujemy jak wszechstronnie można wykorzystać Trikke w codziennym treningu. I do tego w pakiecie za darmo masz wyjątkową zabawę. Efektywny trening w funkcji ograniczonego czasu. To wszystko zrobisz na Trikke.

Czyli co otrzymujesz? Zabawę, siłownie, fitness i zawsze doskonały humor po każdym treningu. Jedna godzina jazdy, treningu na Trikke to minimum zużyte 1200 kcal. Należy przy tym pamiętać, że trikke to ogólnorozwojowy trening dla większości mięśni w ciele trenującego. Ale można tez nasz sportowy sprzęt wykorzystać do dojazdów do sklepu, do pracy czy na spacer A masz dzięki temu dwie rzeczy zrobione: zrobiłeś trening i jednocześnie dotarłeś do celu swojej podróży. Sensomotoryka to element sportowy, który jest doskonale trenowalny podczas jazdy na Trikke. Musisz zaangażować soje receptory by dobrze panować nad jazdą. A co to daje? To element dobrego wysportowanego ciała dla każdego. Aha, pamiętaj!!!Wzmacniasz kręgosłup a co za tym idzie przestaje już kregosłup boleć. Trikke to najlepsza rehabilitacja kręgosłupa  i twoich pleców. Pamiętaj o tym! Sportowy Trikke to przyjaciel każdego kto dba o kondycje i dba o zdrowie.

Nie ma znaczenia jaka jest nawierzchnia, jak jest droga. Masz zabawę i trening i wyzwanie dla zrobienia progresu ze swoją sprawnością 🙂 No i motyw filmowy z filmu Rocky doskonale pasuje do tego filmu.