Zapraszamy serdecznie na nasze kultowe zawody które odbędą się w dniach 22-23-24-25.02.2018 w Muszynie-Złockie i Krynica-Słotwiny.

Muszyna SkkiTor konkurencja Trikke SEXTREM Cross ( zarezerwowany TYLKO dla nas na dwa dni ) i Słotwiny gdzie w niedzielę będzie 4CROSS, też stok tylko dla nas!!!

Warunki uczestnictwa 

Termin zawodów 22-23-24-25 luty 2018

Spotkanie rozpoczynamy w czwartek 22 lutego 2018 wieczorem, gdzie po przybyciu do Hotelu Geovita Muszyna-Złockie http://geovita.pl/zlockie-muszyna/ czekać będzie na Was obiado/kolacja i pokoje. Jest to nowoczesny, elegancki i przyjemny hotel. Dla nas są przygotowane pokoje dwuosobowe, jednosobowe i tupu studio z telewizorem i ładnymi łazienkami. Do naszej dyspozycji jest sauna, basen, dostęp do internetu i inne atrakcje.

Program jest ułożony tak, że na pewno nie będzie czasu na nudę. Początek stycznia gwarantuje doskonałe warunki śniegowe, będziemy sami na treningach i na zawodach na SkkiTorze, więco dobra zabawa i emocja gwarantowane. SkkiTor w tym roku w dolanym odcinku przeprofilowano, zmieniono geometrię niektórych zakrętów przez co płynniej, szybciej i bezpieczniej pokonuje się trasę.

Natomiast na Słotwinach będzie rozgrywana konkurencja 4CROSS, która zadebiutowała w 2015 roku. Emocjonująca, widowiskowa, bezpieczna.  Ta konkurencja jest tak przemyślana, że każdy ze startujących może mieć dużą szansę na wygranie tych zawodów.

Zatem niecierpliwie czekam na spotkanie z Wami jak i na jazdy na naszych Skki Trikke Będzie to jak zwykle bardzo śnieżna i mocno karvingowa impreza  🙂

Czwartek 22 luty

– 18.00 – 20.00 obiado/kolacja

-spotkanie organizacyjne godz. 20.00 w Sali konferencyjne Hotelu GEOVITA 33-370 Muszyna, Złockie 80, omówienie programu zawodów, zapoznanie się uczestników, spotkanie ze sponsorami.

Piątek 23 luty

– 7.00 – 8.30 śniadanie

– 9.00 wyjazd sprzed Hotelu busami na SkkiTor,

– od godz. 9.30 rozpoczynamy treningi, zabawę na Skki Trikke.

Na SkkiTorze będzie można zapoznać się z torem, wyprofilowaniem go, zakrętami i sposobem jazdy. Jest to szczególnie ważne dla zawodników, którzy pierwszy raz będą jeździć na tym obiekcie. W tym roku trasa została w dolnej części mocno zmodyfikowana. Postaramy się by każdy uczestnik zawodów mógł dużą ilość razy zjechać i poćwiczyć technikę i w miarę nauczyć się na pamięć jazdy i pokonywania zakrętów. Każdy otrzyma od nas wskazówki dotyczące techniki jazdy jak i samego toru.

Podczas treningu na Skki na Torze dostępne będą ciepłe napoje i ciepłe potrawy.

Natomiast osoby, które uczą się jeździć, chcą potrenować przygotować się do zawodów 4Cross jadą na swoje treningi na Słotwiny. Tam są fajne, szerokie, łagodne stoki do treningu i dobrej zabawy na trzech nartach. Prosimy o zgłaszanie chęci treningów na Słotwinach.

– 15.00 powrót do hotelu

– 17.00 Będzie możliwy wyjazd na nocne jazdy na SkkiTorze ( dla chętnych ) wyjątkowo klimatyczne i emocjonujące w nocnej ciszy jazdy.

– 18.00-20.00 obiado/kolacja

– 21.00 po kolacji w Sali konferencyjnej zostaną rozlosowane numery startowe do sobotnich zawodów

i od godz. 21.00 będziemy bawili się wspólnie w kawiarni w Hotelu.

Sobota 24 luty

– 7.30 – 9.00 śniadanie

– 9.30 wyjazd sprzed Hotelu busami na pierwszą część zawodów Trikke Skki EXTREEM Cross.

Będzie to pierwsza cześć zawodów rozegrana w sobotę. Na Torze jest bardzo szybki, 2 kilometrowy zjazd, który składa się z 20 ostrych, wyprofilowanych zakrętów. Jest to FORMUŁA 1 na śniegu! Do przejechania będą trzy przejazdy, gdzie do klasyfikacji w tej konkurencji będą liczyły się wszystkie przejazdy. Każdy zjazd jest punktowany, zawodnik z najlepszym czasem otrzymuje ilość punktów równą ilości startujących. Zawodnik z ostatnim czasem otrzymuje jeden punkt. Międzynarodowym Mistrzem Polski Skki Trikke-Fakro Cup-Zjazd EXTREEM  zostanie zawodnik, który będzie miał największą sumę punktów ze wszystkich trzech przejazdów.

Trzech zawodników z najlepszymi czasami zostanie uhonorowanych specjalną nagrodą BEST SPEED ufundowaną prze EKOSERVISPOL – BASENY I SPA.

Podczas zawodów na SkkiTorze dostępne będą ciepłe napoje i potrawy z grilla.

– 10.00 start pierwszego zawodnika

– Ok. godz. 13.30 koniec zawodów.

– Ok. godz. 14.00 wręczenie pucharów i nagród dla zwycięzcy wśród mężczyzn przy mecie na końcu SkkiToru

– 14.30 powrót do hotelu

– 18.00 obiado/kolacja

Od godz. 20.00 zabawa i wspólne biesiadowanie w barze w Hotelu.

Niedziela 25 luty

– 7.00 – 8.30 śniadanie

– 9.00 wyjazd sprzed Hotelu Geovita autokarem lub prywatnymi samochodami na stok FAKRO na Słotwinach gdzie rozegrany zostanie 4CROSS, nowa, debiutująca na zawodach w 2015 roku konkurencja. Trasa zawodów to ograniczony szerokimi bramkami zjazd długości 1000-1200 m, który będzie areną naszych zmagań. Do każdego zjazdu będzie losowanych czterech zawodników, którzy będą startowali we czterech razem. Każdy zawodnik jedzie taką samą ilość zjazdów, przed każdym zjazdem jest losowanie kto z kim jedzie. Za zwycięstwo w każdym zjeździe będą 4 punkty, za drugie miejsce 3 pkt, za trzecie 2 pkt i za czwarte miejsce 1 pkt. Wygrywa zawodnik z największą ilością punktów.

– 10.00 start pierwszego zawodnika.

– Ok. godz. 14.00 koniec zawodów

– Ok. godz. 14.30 wręczenie pucharów i nagród dla zwycięzcy wśród kobiet i mężczyzna za 4CROSS na dole przy mecie zawodów.

– O godz. 15.00 powrót do Hotelu.

Każdy uczestnik bierze udział w MMPST na własne ryzyko i odpowiedzialność. Podczas zawodów bezwzględnie obowiązują kaski na głowie.  Organizatorzy zalecają ubezpieczenie się od NNW.