Zapraszamy serdecznie na naszą pierwszą w tym roku ale jak atrakcyjną imprezę ze Skki Trikke:
New Skki Trikke – Europen Open Season, Hinterux 2017.

Otwarcie sezonu zimowego Skki Trikke i jednocześnie Europejska promocja nowego modelu Skki Trikke model 2017.

Termin 11-18 listopada 2017 na lodowcu Hintertux w Austrii.

Co będzie? ……. wielu Trikkerów, stoki tego lodowca należą do naszych ulubionych tras, jest szybko, bezpiecznie i mocno karwingowo.
Będzie można przetestować nasz najnowszy model Skki Trikke 2017 lub wcześniej przed przyjazdem na lodowiec kupić nasz nowy, szybki, ostro tnący śnieg krawędzią model:
SKLEP: Skki Trikke model 2017 ( jeszcze w starej cenie)
http://sklep.trikke.pl/pl/trikke-skki/25-skki-trikke-2017-zielony.html

Ceny noclegów, wybór ofert noclegowych, karnety, to wszystko znajduje się poniżej w tabeli. Proszę o zadeklarowanie swojego przyjazdu, ile osób, kiedy przyjazd. Po wybraniu apartamentu, pensjonatu, hotelu wyślemy formularz zgłoszeniowy i przygotujemy dokument wstępnej rezerwacji. Po zatwierdzeniu rezerwacji i wpłacie 30% zaliczki ceny całkowitej na konto naszego partnera www.zillertalinfo.eu umowa rezerwacji imprezy stanie się wiążąca dla obu stron. Uśmiech

Teraz czekamy na Wasze deklaracje przyjazdu na naszą imprezę. Zapraszamy również ze sobą narciarzy i snowboardzistów. Stanowimy wszyscy jedną, wspaniałą ogarniętą pasją zimową rodzinę.
Proszę zapisujcie się na to spotkanie, czekamy na deklaracje uczestnictwa ,

meil: biuro@trikke.pl

tel. 0048 694 468 182

Wydarzenie na Facebook: Hintertux i Skki Trikke

Oto filmy z poprzednich naszych jazd na stokach lodowca Hintertux, jest to doskonałe miejsce do jazd, wspólnej zabawy i niezapomnianych chwil spędzonych we wspaniałym towarzystwie.

Nasza pasja

Husaria na stoku:

Jazda na kole: