Jak zapewnić bezpieczeństwo ponad 100 000 studentom w siedmiu kampusach? Dla Departamentu Policji w Dallas College częścią rozwiązania problemu bezpieczeństwa jest

Trikke Positron

trójkołowy osobisty pojazd elektryczny z najwyższej półki wyprodukowany przez Trikke Tech i zbudowany specjalnie dla organów ścigania i firm Ochrony Fizycznej.
Aby pomóc w patrolowaniu jednego z największych systemów uczelni w stanie Texas w USA, władze uczelni niedawno kupiły sześć szt modelu Trikke Positron do swojej floty pojazdów ochrony i patrolu, głównie po to, aby pomóc oficerom w szybszym poruszaniu się po kampusie. Opowiadaja o tym w lokalnych gazetach, portalach internetowych czy w znanym radio NewsRadio 1080 KRLD . Tam funkcjonariusze Dallas College mówią z uznaniem o swoim nowym narzędziu i „nowej technologii” jak zaiwtała w ich codziennej pracy.
„Jest naprawdę cicho, więc możemy poruszać się po kampusie bez zbytniego zakłócania pracy kampusu. Będziemy również mogli patrolować tereny poza kampusem” – mówi w artykule oficer Luis Leal.

Ponadto szef policji Lauretta Hill komentuje, w jaki sposób Trikke sprawiają, że funkcjonariusze są bardziej widoczni dla społeczności kampusu: „Funkcjonariusze mogą się poruszać, a ludzie podchodzą do nas tylko dlatego, że chcą wiedzieć, co to jest” – zauważa w artykule .

Po zakupie w listopadzie 2019 r. czterech elektrycznych Trikke DEFENDER firma widząc ich zalety – dodatkowo teraz kupiła kolejnych sześć dodatkowych Trikke z tym, że wyższego modelu POSI.TRON. Zakup ten zagwarantuje objecie swoim zasięgiem patrolowym znacznie większego obszaru wszystkich kampusów i obiektów całego Uniwersytetu w Dallas.
 
Jest moc w #Trikke #EV #Defender #POSITRON #LoveMyTrikke #Ochrona Ochrona Impel Wrocław Seris Konsalnet