Dla dzieci

Dla dzieci

Trikke Colt

Dla dzieci firma nasza oferuje nowy model dziecięcego elektrycznego Trikke model COLT.
Colt oferuje wspaniałą mieszankę radosnej zabawy, fitnessu i transportu w jednym kompaktowym opakowaniu. Nie znajdziesz lepszego produktu na rynku w kategorii pojazdów elektrycznych. Użytkownicy będą kochać ten unikalny, hybrydowy sprzęt, który oferuje karwing, fitness dla ciała w połączeniu z napędem elektrycznym!
Akumulator: Szybko wyjmowany na zatrzasku, w obudowie, 2 x 12V-9Ah FV ( 24V), żelowy, z przełącznikiem, i uruchamianiem instalacji
Ładowarka: AC 100-240V/DC 29V-1.0A
Silnik/Napęd: FWD, DC szczotkowy, napęd łańcuchem, z wolnobiegiem
Manetka gazu: Półobrotowa, obracasz i jedziesz, ze wskaźnikiem poziomu naładowania akumulatora
Moc: 250W – 24V
Prędkość: do 21 km/h
Zasięg: do 15 km, zależne od wagi jeźdźca i ukształtowania terenu.
Koła: aluminiowe obręcze, wysokociśnieniowe opony 8,5″x2″, łożyska ABEC7, kulkowe.
Hamulce: 2 niezależne w tylnich kołach, klockowe, z hamulcem postojowym w klamkach hamulcowych.
Rama: Stalowa, CR-MO, malowana proszkowo, składana, system cynglowy, z przegubem 3CV, z regulacją wysokości kierownicy.
Waga jeźdźca: do 91 kg – zalecana poniżej 68 kg
Waga pojazdu: 17 kg – bez baterii ; 21 kg – z bateriami
Minimalny wiek jeźdźca: 13 lat

Trikke T67

Średni model: dla jeźdźców od 1,30 m do 1,65 m, nastolatków i niskich dorosłych, zalecany od 8 roku życia.
Nowy TRIKKE T67 to rock’and’roll-owy Trajk jest doskonałą jazdą dla nastolatków, starszych dzieci i dla niskich dorosłych. Model T67 jest kolejną ewolucją modelu T6, który jest udoskonalony, wzmocniony a przez to lepszy i przyjaźniejszy w użytkowaniu.

Rama została zrobiona ze stali dzięki czemu doskonale tłumi drgania. Nowy układ kół poliuretanowych daje nowe możliwości szybkiej jazdy. Z przodu koło 7 calowe a z tyłu dwa 6 calowe pozwalają poczuć się jak młody narciarz na stoku. Przekonstruowany nowy system szybkiego składania jest teraz łatwy nawet dla 7 latka i pozwala szybko złożyć Trikke i schować pod łóżko. Jest to model lekki i wystarczająco kompaktowy dla dziewczyn i chłopców, by zacząć naukę jazdy na TRIKKE, zaznać smaku jazdy w skateparku, czy szusować wokół swojego miasta albo tylko jeździć w najbliższym swoim sąsiedztwie. T67 jest łatwy, by uczyć się „wyginania” pojazdu dla płynnej jazdy i do przemieszczania się. Nastoletni chłopcy i dziewczęta chcący mieć większy i szybszy TRIKKE jadąc w swoim parku na pewno kupią model T67.

Konstrukcja: stalowa rama; łatwy, cynglowy mechanizm składania.
Jazda: 7 calowe poliuretanowe koło przednie, 6 calowe poliuretanowe koła z tyłu.
Dodatki: specjalnie ukształtowane platformy z ochroną pięty z tyłu, można założyć dwa rozmiary kół 6 cali lub 7 cali.

Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych 3 pneumatycznych kół co uczyni z niego model Trikke do dalekich i komfortowych podróży.

Trikke JOGO

Doskonały model dla dzieci, pewny i bezpieczny w jeździe. Na tym Trikke twoje dziecko doskonale będzie rozwijać swój zmysł równowagi, będzie to pierwsza szkoła balansu i panowania nad ciałem.
Doskonały model dla dzieci, pewny i bezpieczny w jeździe. Na tym Trikke twoje dziecko doskonale będzie rozwijać swój zmysł równowagi, będzie to pierwsza szkoła balansu i panowania nad ciałem. Chcesz by szybko opanowało jazdę na nartach to JOGO jest najlepszym treningiem i nauką przed nartami.

Jazda na Trikke daje dziecku zabawę i dużo radości a wraz z ruchem pojawi się na jego twarzy uśmiech. JOGO to najlepsza inwestycja w rozwój sportowy dla twojej pociechy.

Dedykowany dla dzieci w wieku 4-8 lat

Konstrukcja: stalowa rama, poliuretanowe 5 calowe koła, dwa pewne tylne hamulce
Waga jeźdźca ( górna granica): 36kg
Wielkość kół: 12,5cm
Wysokość: 77,5cm
Długość: 8cm
Szerokość: 50cm
Waga: 5kg

Trikke T7 Kids

Trikke T7 Convertible jest najbardziej przystępnym modelem dla dzieci lub dorosłych. Dzięki niskiej cenie zyskasz przyjemność jazdy i poczujesz magię karwingowej jazdy.
Trikke T7 Convertible jest najbardziej przystępnym modelem dla dzieci lub dorosłych. Dzięki niskiej cenie zyskasz przyjemność jazdy i poczujesz magię karwingowej jazdy. Jest to średniej wielkości model o wytrzymałej stalowej ramie z regulowaną wysokością kierownicy.

Dzięki temu polecany jest dla jeźdźców od 8 roku życia. Na gładkiej twardej nawierzchni nauka jazdy to czysta przyjemność. Twarde koła poliuretanowe mają bardzo mały opór toczenia i pozwalają jeźdźcowi na szybką naukę i każdy poczuje sweet jazdę i przyspieszenie.  Ty lub Twoje dziecko  odkryjecie wspaniały czas wspólnej zabawy i pracy całego ciała.

T7 ma również ważną cechę, możesz zamówić koła pneumatyczne i przekształcisz ten sprzęt w model profesjonalny do długich miejskich jazd. W miarę postępu twoich umiejętności będziesz się cieszył nowymi doznanniami karwingowej jazdy. Regulowana wysokość kierownicy pozwala “rosnąć” tej maszynie razem z twoim dzieckiem. Mimo, że mechanizm szybkiego składanie został pominięty w tym modelu (dla oszczędności), urządzenie nadal może być składane do przewożenia poprzez odkręcenie przedniej osi.

Dołączamy do tego modelu:

– Płyta DVD z filmami, nauką jazdy
– Miękkie piankowe chwyty kierownicy
– Ramę pomalowaną na biały połysk z niebieskimi dodatkami
– niezależne tylne hamulce
– 7″ koła poliuretanowe
– Można wymienić koła na mniejsze 6″, 7″ lub koła 8,5″ pneumatyczne na felgach aluminiowych

Waga produktu: 10,3 kg
Sugerowana maksymalna waga jeźdźca: 114 kg
Sugerowany maksymalny wzrost jeźdźca: 177 cm
Zalecany wiek: 8+

Kontakt do nas

TRIKKE Polska
ul. Rysia 6
87-800 Włocławek
Poland
Mob.: +48 694 468 182

e-mail: info@trikke.pl

My w mediach