Trikke elektryczny został skonstruowany jako osobista hulajnoga, która jest przystosowana do wyzwań współczesnego świata. Elektryczny, ale jedyny z korzyścią dla zdrowia. Ekologiczny, składany, przenośny, stabilna i bezpieczna hulajnoga, ergonomiczny, zwinny i radosny.

Korzyści jakie masz jeżdżąc na Trikke EV:

Poza tym, że jest fajny a jazda dostarcza wiele radości, Trikke EV zapewnia co najmniej 50% większą manewrowość niż e-bike. Wyjątkowy przegub umożliwia pochylanie się w skręcie, co przekłada się na większą szybkość na zakrętach, łatwiejszą zmianę kierunku jazdy (zwrotność) i poprawę bezpieczeństwa.

czytaj więcej

PRZENOŚNY – Składa się w kilka sekund, aby go swobodnie włożyć do bagażnika dowolnego samochodu. Łatwo przewozić w różne miejsca.

NIEZASTĄPIONY – Łatwo jeździsz w tłumie, ciasnych korytarzach, przez drzwi. Przejeżdżasz z łatwością przez krawężniki, po schodach czy w windach.

czytaj więcej

Świetny sposób na zwiedzanie świata.

W wielu miejscach wakacyjnego wypoczynku na świecie znajdziesz wypożyczalnie Trikke. Możesz tak czynnie, na sportowo zwiedzać różne atrakcje turystyczne czy przyjechać na przyjemny wieczorny odpoczynek nad brzegiem morza.

czytaj więcej

Stań i Jedź, Kompaktowa, Karwingowa elektryczna hulajnoga…..Twój najlepszy osobisty pojazd elektryczny.

Rekomendacje

Trikke ma wiele zalet i zdziwisz się jak mogłeś bez tego do tej pory żyć. Jeżdżenie na Trikke jest banalnie proste – łatwiejsze niż na rowerze. Czy to w biznesie czy w czasie wolnym od pracy, Trikke zawsze jest potrzebny i fajniejszy od wszystkiego na czym do tej pory jeździłeś. Jest wspaniały do jazdy do sklepu i centrum handlowego, ale również można nim jeździć gdy trzeba daleko, tanio i przyjemnie gdzieś dojechać czy coś załatwić.

Lekki a jednak solidny. Trikke został zaprojektowany, by sprostać najwyższym światowym standardom bezpieczeństwa. Jego opatentowany mechanizm 3CV daje wyjątkową stabilność dla jeźdźca i pozwala doskonale kontrolować prędkość od szybkiego rozpędzenia do bezpiecznego, pewnego zatrzymania.

Do kolejnego ładowania akumulatorów litowo/jonowych Trikke pozwala tobie przejechać aż do 50 km na jednym ładowaniu akumulatora. Ponowne ładowanie to tylko dwie, trzy godziny a dzięki możliwości szybkiej i łatwej wymiany akumulatora na drugi możesz natychmiast podwoić ten dystans.

Twój elektryczny Trikke jest niezmiernie przyjazny dla środowiska i bardzo wydajny jako środek transportu. Jako alternatywa dla innych pojazdów jazda na Trikke EV da tobie duże oszczędności czasu i pieniędzy. Gdy będziesz chciał zastąpić samochód jazda na Trikke EV spowoduje, że twój transport będzie lepszy, skuteczniejszy i tańszy. Wyprodukowaliśmy Trikke w oparciu o najwyższe standardy technologiczne i zaprojektowaliśmy go by był trwały przy minimalnych kosztach eksploatacji. I nie musisz się martwić o korozję bo cały jest zrobiony z aluminium.

Trikke Elektryczny a Rower E-bike

CO MUSISZ WZIĄĆ POD UWAGĘ?

Świat rowerów ma 150 lat, każde dziecko uczy się jeździć na rowerze. Więc to jest naturalne, że wybierając własny pojazd elektryczny myślimy o rowerze elektrycznym lub hulajnodze elektrycznej. Ale czy jest to najmądrzejszy wybór? Najbardziej ekologiczny wybór? Najzdrowszy wybór?

Lekkie, osobiste pojazdy elektryczne lub inaczej LEV zmieniają sposób, w jaki świat reaguje na zmieniające się potrzeby transportowe i komunikacyjne. Zapewniają czystszą, bardziej przystępną i bardziej wydajną czyli szybszą komunikację we wszystkich przestrzeniach miejskich.

Stosunkowo nowy w tym gronie trójkołowy Trikke ( hulajnoga elektryczna ) zasilany prądem to znakomity osobisty pojazd elektryczny, który łączy w sobie dużą funkcjonalność, osiągi i innowacyjny projekt. Najlepsza hulajnoga elektryczna. Na pewno!

Pod wieloma względami, porównując elektryczny Trikke i elektryczny rower, wybór elektrycznego Trikke na swój sprzęt do codziennej komunikacji  jest wyborem właściwym i jak najbardziej racjonalnym ……. dlatego, że:

Ergonomia – nie boli kręgosłup

Jazda w aktywnej pozycji stojącej to bardziej naturalna postawa dla kręgosłupa wspieranego przez amortyzację nóg, gdzie siła idzie przez miednicę na mięśnie pleców. Kręgosłup jest odciążony i wsparty na rękach opartych o kierownicę. Sylwetka jeźdźca nie jest skręcona w bok do kierunku jazdy jak ma to miejsce na klasycznej hulajnodze elektrycznej. Na Trikke masz idealną pozycję dla ludzkiego ciała.

Jazda karwingowa

Poza zabawą, Trikke zapewnia sprawniejsze i bezpieczniejsze pokonywanie zakrętów, jest zwinniejszy niż rower czy hulajnoga elektryczna, szybki czas reakcji na skręt i zmianę kierunku jazdy. Jest po prostu bezpieczniejszy. Możliwa bezpieczna jazda w głębokich przechyłach. To wszystko przekłada się na poprawę bezpieczeństwa. Co najmniej o 50% lepsza manewrowalność niż w tradycyjnym rowerze lub klasycznej hulajnodze elektrycznej.

Brak dyskomfortu pozycji siedzącej – Nie boli kręgosłup!

.…….. ponieważ zawsze jesteś w pozycji stojącej, twoje ciało aktywnie bierze udział w jeździe. Masz naturalne amortyzatory ( twoje nogi), które czynnie biorą udział w tłumieniu wszystkich drgań. Nie ma bezpośredniego nacisku przez kość ogonową na twój kręgosłup czy zjawiska drętwienia pleców,  drętwienia rąk i karku.

Kompaktowość – składany – lekki

Trikke EV jest łatwo i szybko składany do transportu. Możesz dwie a nawet trzy sztuki włożyć łatwo do bagażnika przeciętnego samochodu. Przewieźć autobusem, metrem czy tramwajem. Znacznie bardziej mobilny niż e-bike.

Łatwość użytkowania

Stajesz i jedziesz. Łatwa równowaga, stanie jest naturalne. Łatwo ruszyć, zatrzymać się, nie musisz się podpierać gdy się zatrzymasz. Nie musisz odpychać się podczas ruszania jak na elektrycznej hulajnodze. Parkujesz wszędzie, możesz go zabrać zawsze ze sobą – lekka i składana rama jest łatwa w obsłudze. No i łatwo przewieziesz zakupy czy coś większego. Ma dużą ładowność i łatwo wozić torby, czy cokolwiek będziesz chciał

Doskonały Fitness

Pojazdy Trikke już odniosły duży sukces na rynku maszyn fitness. Aktywna jazda uruchamia całe ciało (nie tylko nogi jak w rowerze) – pojazd staje się częścią ciała, a ciało staje się częścią dynamiki jazdy na Trikke. Trikke elektryczny jest hybrydą i może być napędzany ludzkim ciałem, mięśniami jeźdźca – możesz wybrać, ile i jak chcesz ćwiczyć. Już sama jazda na prądzie skutkuje dużą poprawą twojej sprawności i siły.

Jazda jak na nartach czyli zabawa i trening

To jest jak jazda na nartach z tym, że jedziemy na chodniku. Możesz jechać prosto, możesz jechać lekkim lub głębokim karwingiem. To największa radość tego stulecia.  Intuicyjna, naturalna, stabilna, rytmiczna i świetna zabawa. Joga na kółkach. Żaden inny pojazd elektryczny nie oferuje takiej zabawy.

Pytania i odpowiedzi

Ekologiczny
Trikke jest pojazdem elektrycznym i dlatego jest przyjazny dla środowiska.
Łatwy
Każdy może natychmiast jeździć na Trikke. Dodatkowo Trikke jest składany a przez to łatwy do przechowywania i transportu .W domu, w samochodzie lub w biurze.
Trikke może być używany wszędzie i przez wszystkich (14 +). Do wykorzystania w pracy lub rozrywki w mieście. Podczas pracy w dużych magazynach, portach, na stacjach i na lotniskach. Podczas imprez lub wycieczek turystycznych Trikke dowiezie cię wszędzie. W sposób najbardziej ekscytujący jaki można sobie wyobrazić, gdyż jazda na Trikke to także 100% zabawy.
Legislacja
W Polsce zgodnie z kodeksem Ruchu Drogowego Trikke jest rowerem.
Ostatnio, coraz więcej państw UE zatwierdziło elektryczne Trikke na drogach publicznych.
Czy Trikke ma światła?
Trikke ma wiele miejsc do których można przymocować lampki i światełka odblaskowe. Jest kilka rodzajów lampek do nabycia na naszych stronach internetowych.

Ale mamy też wersje Trikke EV  wyposażone w fabryczne, oryginalne oświetlenie przednia lampa, tylne lampy i światła stop. Na przykład model EV6.0.

Czy można szybko złożyć i rozłożyć Trikke?
Pod kolumną kierownicy są dwa przyciski zwalniające blokadę składania ramion. Kiedy naciśniesz je zwolnisz dwa ramiona i złożysz Trikke. Złożony Trikke ma 140cm długości, 67 cm szerokości i 35 cm wysokości.

Sprytny
Jadąc Trikke łatwo kontrolować jazdę a stojąca postawa daje dobrą widoczność na drodze i  bezpieczeństwo.
Jazda na Trikke
Jazda na Trikke jest bardzo prosta. Stań na platformach i przekręć delikatnie manetkę do siebie. To wszystko.
Maksymalna prędkość Trikke to 25 km/h, nie trzeba prawa jazdy i kask nie jest obowiązkowy.

Nie masz nienaturalnie skręconego ciała jak na hulajnodze. Stoisz prosto i w bezpieczny sposób kontrolujesz jazdę bez bólu kregosłupa.

Jak przewozić bagaże na Trikke?
Na Trikke można oczywiście jeździć z plecakiem lub torbą przewieszoną przez plecy. Można również skorzystać z siatki, którą mocuje się między platformami za pomocą haków. Bagaż jest nisko zawieszony i nie utrudnia jazdy. Albo korzystamy ze specjalnego haka do przewożenia bagażu, który jest opcjonalnym wyposażeniem.

Jak można zabezpieczyć Trikke?
Za pomocą przycisku można wyłączyć Trikke i zablokować baterię przekręcając i wyjmując kluczyk z gniazda. Bez kluczyka nie można uruchomić Trikke ani wyjąć akumulatora. Dodatkowo można zabezpieczyć Trikke za pomocą zapięcia rowerowego. Rozwiązaniem jest też złożenie Trikke i przechowanie go w bezpiecznym miejscu.
Ciśnienie w Trikke EV
Zalecane ciśnienie w oponach
Im wyższe ciśnienie tym większy zasięg.
Na wyboistych drogach lepszy komfort jazdy jest przy mniejszym ciśnieniu w kołach.

Kontakt do nas

TRIKKE Polska
ul. Rysia 6
87-800 Włocławek
Poland
Mob.: +48 694 468 182

e-mail: info@trikke.pl

My w mediach