O nas

Historia

Firma Trikke Tech, Inc. została założona w Kalifornii w 2000 roku przez pomysłodawcę i konstruktora Trikke, polskiego pochodzenia Brazylijczyka mieszkającego w USA, Gildo Beleski oraz John Simpson, człowieka, który przyczynił się do komercyjnego sukcesu Trikke na świecie.  W 2002 roku Trikke manualny został najbardziej innowacyjnym w USA produktem roku tygodnika TIME. Trikke szybko stał się pierwszą firmą, która z powodzeniem uruchomiła komercyjną produkcję pojazdów opartych o technologię 3CV. Obecnie produkty Trikke Tech. są dostępne na całym świecie w różnych konfiguracjach, różnych wersjach. Takich jak zabawki dla dzieci, sprzęt rekreacyjno-treningowy dla dorosłych, wersje elektryczne czy wyjątkowa wersja zimowa SKKI. Z biegiem lat Trikke zbudował sieć dealerów, trenerów i dystrybutorów na całym świecie.

My jako Trikke Poland i główny projektant oddziału w Polsce Tomasz Dziedzic jesteśmy licencyjnym producentem na całą Europę wersji zimowej SKKI. Zaprojektowany, testowany i produkowany w Polsce nowy model Skki Trikke odniósł w Europie ogromny sukces i cieszy się niesłabnącym powodzeniem u naszych klientów. To wyjątkowy produkt o innowacyjnym charakterze bezpiecznego, szybkiego i dającego dużo radości narciarskiego sportu zimowego.

Wersje elektryczne naszych pojazdów są produkowane w USA i w Holandii. Zdominowały rynek Lekkich Pojazdów Elektrycznych dla służb branży ochrony fizycznej, Policji, służb miejskich. Powstały wersje cywilne, o wyjątkowych walorach użytkowych jako lekki, osobisty, ekologiczny, elektryczny  pojazd miejski.

Trikke manualne  napędzane siłą ludzkich mięśni sprzęt do odchudzania, siłownia na kołach, narciarstwo latem, trening i fitness z uśmiechem na twarzy.

Cały czas nasza firma się rozwija, projektujemy w USA i w Europe nowe wersje naszych produktów oraz wciąż ulepszamy, poprawiamy istniejące modele. Jesteśmy dumni z naszych innowacyjnych produktów i z tysięcy na całym świecie Rozbujanych naszych fanów.

Zespół

Gildo Beleski – prezes i dyrektor generalny. Inżynier ds. Badań i rozwoju, projektowania, produkcji i wszystkich aspektów technicznych całej linii produktów Trikke.

John Simpson – współzałożyciel firmy Trikke Tech. W USA

Tomasz Dziedzic – inżynier, konstruktor, projektant, odpowiedzialny w Europie za projekt, budowę, produkcję zimowej wersji Skki Trikke.

Trikke Poland – producent Skki Trikke, polski dystrybutor, sprzedawca wszystkich produktów Trikke

Technologia

Trikke wciąż udoskonala i modyfikuje swoje produkty tak by każdy użytkownik mógł czuć wyjątkowe wrażenia z jazdy. Po wieloletnich testach, próbach, ewoluowaniu naszych produktów do dzisiejszej jakości opracowano odpowiednią geometrię, rozmiary, technologię produkcji by stworzyć trwałe, doskonałe pojazdy. Nasze sprzęty są teraz lekkie, wytrzymałe, bezpieczne, ergonomiczne, doskonale przygotowane do użytkowania przez ludzi. Podczas pierwszej jazdy odkryjesz, jak intuicyjnie każda maszyna współdziała z naturalnymi ruchami ludzkiego ciała. To wyjątkowa cecha niespotykana w żadnym innym pojeździe czy sprzęcie ( narciarskim ) na świecie.

Dzięki zastosowaniu opatentowanego, elastycznego przegubu ( 3CV Technology) połączonego z ramą, jeździec może stać podczas jazdy tak by mieć maksymalny komfort, pewność jazdy i efektywność podczas każdego jego ruchu. To wszystko jest w Trikke zintegrowane z mechanizmem składania, który przekształca każdy nasz model w lekki, przenośny, kompaktowy sprzęt. Zawsze staramy się upraszczać konstrukcję, to duże wyzwanie inżynierskie, a naszym celem jest produkcja sprzętów bezobsługowych a więc łatwiejszych w codziennym użytkowaniu.

TRIKKE Polska
ul. Rysia 6
87-800 Włocławek
Poland

Mob: +48 694 468 182

Tel.: +48 54 236 62 64
e-mail: info@trikke.pl

 Umów się na jazdę

Kontakt do nas

TRIKKE Polska
ul. Rysia 6
87-800 Włocławek
Poland
Mob.: +48 694 468 182
Tel.: 54 236 62 64
e-mail: info@trikke.pl

Do pobrania

My w mediach