Trikke elektryczny został skonstruowany jako osobisty pojazd, który jest przystosowany do wyzwań współczesnego świata. Elektryczny, ale jedyny z korzyścią dla zdrowia. Ekologiczny, składany, przenośny, stabilny, bezpieczny, ergonomiczny, zwinny i radosny.

Korzyści jakie masz jeżdżąc na Trikke EV:

Poza tym, że jest fajny a jazda dostarcza wiele radości, Trikke EV zapewnia co najmniej 50% większą manewrowość niż e-bike. Wyjątkowy przegub umożliwia pochylanie się w skręcie, co przekłada się na większą szybkość na zakrętach, łatwiejszą zmianę kierunku jazdy (zwrotność) i poprawę bezpieczeństwa.

czytaj więcej

PRZENOŚNY – Składa się w kilka sekund, aby go swobodnie włożyć do bagażnika dowolnego samochodu. Łatwo przewozić w różne miejsca.

NIEZASTĄPIONY – Łatwo jeździsz w tłumie, ciasnych korytarzach, przez drzwi. Przejeżdżasz z łatwością przez krawężniki, po schodach czy w windach.

czytaj więcej

Świetny sposób na zwiedzanie świata.

W wielu miejscach wakacyjnego wypoczynku na świecie znajdziesz wypożyczalnie Trikke. Możesz tak czynnie, na sportowo zwiedzać różne atrakcje turystyczne czy przyjechać na przyjemny wieczorny odpoczynek nad brzegiem morza.

czytaj więcej

Stań i Jedź, Kompaktowy, Karwingowy elektryk…..Twój najlepszy osobisty pojazd elektryczny.

Rekomendacje

Trikke ma wiele zalet i zdziwisz się jak mogłeś bez tego do tej pory żyć. Jeżdżenie na Trikke jest banalnie proste – łatwiejsze niż na rowerze. Czy to w biznesie czy w czasie wolnym od pracy, Trikke zawsze jest potrzebny i fajniejszy od wszystkiego na czym do tej pory jeździłeś. Jest wspaniały do jazdy do sklepu i centrum handlowego, ale również można nim jeździć gdy trzeba daleko, tanio i przyjemnie gdzieś dojechać czy coś załatwić.

Lekki a jednak solidny. Trikke został zaprojektowany, by sprostać najwyższym światowym standardom bezpieczeństwa. Jego opatentowany mechanizm 3CV daje wyjątkową stabilność dla jeźdźca i pozwala doskonale kontrolować prędkość od szybkiego rozpędzenia do bezpiecznego, pewnego zatrzymania.

Do kolejnego ładowania akumulatorów litowo/jonowych Trikke pozwala tobie przejechać aż do 50 km na jednym ładowaniu akumulatora. Ponowne ładowanie to tylko dwie, trzy godziny a dzięki możliwości szybkiej i łatwej wymiany akumulatora na drugi możesz natychmiast podwoić ten dystans.

Twój elektryczny Trikke jest niezmiernie przyjazny dla środowiska i bardzo wydajny jako środek transportu. Jako alternatywa dla innych pojazdów jazda na Trikke EV da tobie duże oszczędności czasu i pieniędzy. Gdy będziesz chciał zastąpić samochód jazda na Trikke EV spowoduje, że twój transport będzie lepszy, skuteczniejszy i tańszy. Wyprodukowaliśmy Trikke w oparciu o najwyższe standardy technologiczne i zaprojektowaliśmy go by był trwały przy minimalnych kosztach eksploatacji. I nie musisz się martwić o korozję bo cały jest zrobiony z aluminium.

Trikke Elektryczny a Rower E-bike

CO MUSISZ WZIĄĆ POD UWAGĘ?

Świat rowerów ma 150 lat, każde dziecko uczy się jeździć na rowerze. Więc to jest naturalne, że wybierając własny pojazd elektryczny myślimy o rowerze elektrycznym. Ale czy jest to najmądrzejszy wybór? Najbardziej ekologiczny wybór? Najzdrowszy wybór?

Lekkie, osobiste pojazdy elektryczne lub inaczej LEV zmieniają sposób, w jaki świat reaguje na zmieniające się potrzeby transportowe i komunikacyjne. Zapewniają czystszą, bardziej przystępną i bardziej wydajną komunikację we wszystkich przestrzeniach miejskich.

Stosunkowo nowy w tym gronie trójkołowy Trikke zasilany prądem to znakomity osobisty pojazd elektryczny, który łączy w sobie dużą funkcjonalność, osiągi i innowacyjny projekt.

Pod wieloma względami, porównując elektryczny Trikke i elektryczny rower, wybór elektrycznego Trikke na swój sprzęt do codziennej komunikacji  jest wyborem właściwym i jak najbardziej racjonalnym ……. dlatego, że:

Ergonomia

Jazda na aktywnej pozycji stojącej to bardziej naturalna postawa dla kręgosłupa wspieranego przez amortyzację nóg, gdzie siła idzie przez miednicę na mięśnie pleców. Kręgosłup jest odciążony i wsparty na rękach opartych o kierownicę. Idealna pozycja dla ludzkiego ciała.

Jazda karwingowa

Poza zabawą, Trikke zapewnia sprawniejsze i bezpieczniejsze pokonywanie zakrętów, jest zwinniejszy niż rower, szybki czas reakcji na skręt i zmianę kierunku jazdy. Możliwa bezpieczna jazda w głębokich przechyłach. To wszystko przekłada się na poprawę bezpieczeństwa. Co najmniej o 50% lepsza manewrowalność niż w tradycyjnym rowerze.

Kompaktowość

Trikke EV jest łatwo i szybko składany do transportu. Możesz dwie a nawet trzy sztuki włożyć łatwo do bagażnika przeciętnego samochodu. Znacznie bardziej mobilny niż e-bike.

Łatwość użytkowania

Stajesz i jedziesz. Łatwa równowaga, stanie jest naturalne. Łatwo ruszyć, zatrzymać się, nie musisz się podpierać gdy się zatrzymasz. Parkujesz wszędzie, możesz go zabrać zawsze ze sobą – lekka i składana rama jest łatwa w obsłudze.

Brak dyskomfortu pozycji siedzącej

.…….. ponieważ zawsze jesteś w pozycji stojącej, twoje ciało aktywnie bierze udział w jeździe. Masz naturalne amortyzatory ( twoje nogi), które czynnie biorą udział w tłumieniu wszystkich drgań. Nie ma bezpośredniego nacisku przez kość ogonową na twój kręgosłup czy zjawiska drętwienia pleców,  drętwienia rąk i karku.

Doskonały Fitness

Pojazdy Trikke już odniosły duży sukces na rynku maszyn fitness. Aktywna jazda uruchamia całe ciało (nie tylko nogi jak w rowerze) – pojazd staje się częścią ciała, a ciało staje się częścią dynamiki pojazdu. Trikke LEV jest hybrydą i może być napędzany ludzkim ciałem, mięśniami jeźdźca – możesz wybrać, ile i jak chcesz ćwiczyć. Już sama jazda na prądzie skutkuje dużą poprawą twojej sprawności i siły.

Jazda

To jest jak jazda na nartach z tym, że jedziemy na chodniku. Możesz jechać prosto, możesz jechać lekkim lub głębokim karwingiem. To największa radość tego stulecia.  Intuicyjna, naturalna, stabilna, rytmiczna i świetna zabawa. Joga na kółkach.

Pytania i odpowiedzi

Ekologiczny
Trikke jest pojazdem elektrycznym i dlatego jest przyjazny dla środowiska.
Łatwy

Każdy może natychmiast jeździć na Trikke. Dodatkowo Trikke jest składany a przez to łatwy do przechowywania i transportu .W domu, w samochodzie lub w biurze.
Trikke może być używany wszędzie i przez wszystkich (14 +). Do wykorzystania w pracy lub rozrywki w mieście. Podczas pracy w dużych magazynach, portach, na stacjach i na lotniskach. Podczas imprez lub wycieczek turystycznych Trikke dowiezie cię wszędzie. W sposób najbardziej ekscytujący jaki można sobie wyobrazić, gdyż jazda na Trikke to także 100% zabawy.

Legislacja

W Polsce zgodnie z kodeksem Ruchu Drogowego Trikke jest rowerem.
Ostatnio, coraz więcej państw UE zatwierdziło elektryczne Trikke na drogach publicznych.

Czy Trikke ma światła?

Trikke ma wiele miejsc do których można przymocować lampki i światełka odblaskowe. Jest kilka rodzajów lampek do nabycia na naszych stronach internetowych.

Ale mamy też wersje Trikke EV  wyposażone w fabryczne, oryginalne oświetlenie przednia lampa, tylne lampy i światła stop. Na przykład model EV6.0.

Czy można szybko złożyć i rozłożyć Trikke?

Pod kolumną kierownicy są dwa przyciski zwalniające blokadę składania ramion. Kiedy naciśniesz je zwolnisz dwa ramiona i złożysz Trikke. Złożony Trikke ma 140cm długości, 67 cm szerokości i 35 cm wysokości.

Sprytny
Jadąc Trikke łatwo kontrolować jazdę a stojąca postawa daje dobrą widoczność na drodze i  bezpieczeństwo.
Jazda na Trikke

Jazda na Trikke jest bardzo prosta. Stań na platformach i przekręć delikatnie manetkę do siebie. To wszystko.
Maksymalna prędkość Trikke to 25 km/h, nie trzeba prawa jazdy i kask nie jest obowiązkowy.

Nie masz nienaturalnie skręconego ciała jak na hulajnodze. Stoisz prosto i w bezpieczny sposób kontrolujesz jazdę bez bólu kregosłupa.

Jak przewozić bagaże na Trikke?

Na Trikke można oczywiście jeździć z plecakiem lub torbą przewieszoną przez plecy. Można również skorzystać z siatki, którą mocuje się między platformami za pomocą haków. Bagaż jest nisko zawieszony i nie utrudnia jazdy. Albo korzystamy ze specjalnego haka do przewożenia bagażu, który jest opcjonalnym wyposażeniem.

Jak można zabezpieczyć Trikke?
Za pomocą przycisku można wyłączyć Trikke i zablokować baterię przekręcając i wyjmując kluczyk z gniazda. Bez kluczyka nie można uruchomić Trikke ani wyjąć akumulatora. Dodatkowo można zabezpieczyć Trikke za pomocą zapięcia rowerowego. Rozwiązaniem jest też złożenie Trikke i przechowanie go w bezpiecznym miejscu.
Ciśnienie w Trikke EV

Zalecane ciśnienie w oponach
Im wyższe ciśnienie tym większy zasięg.
Na wyboistych drogach lepszy komfort jazdy jest przy mniejszym ciśnieniu w kołach.

Kontakt do nas

TRIKKE Polska
ul. Rysia 6
87-800 Włocławek
Poland
Mob.: +48 694 468 182
Tel.: 54 236 62 64
e-mail: info@trikke.pl

Do pobrania

My w mediach