Biznes

Trikke jest jak szwajcarski nóż, w komunikacji w dużych przestrzeniach przemysłowych nie ma lepszego rozwiązania. Jego uniwersalność daje gwarancję szybkich dostaw części, zapasów, dokumentów czy szybki transport ludzi w odległe miejsca hali produkcyjnej.
Logistyka w rozległych terenach przemysłowych czy miejskich to przestrzeń i praca w której nasz elektryczny Trikke najlepiej się czuje. Zwiększysz efektywność swoich pracowników, skrócisz czas dostawy. Kompaktowa konstrukcja umożliwia wygodne przechowywanie i przenoszenie. Dostępne są różne akcesoria: przyczepa, siatka bagażowa, hak do przewożenia toreb, paczek, dedykowane torby, oświetlenie.
Trikke EV to idealne rozwiązanie do szybkiej, łatwej i efektywnej kontroli przestrzeni parkingowych w zatłoczonych centrach miast. Twój pracownik będzie częściej kontrolował podległy mu teren a tobie na pewno zwiększą się wpływy za parkowanie w parkomatach. Przestrzeń parkingowa w centrum miasta to naturalne środowisko dla pracy kontrolera. Dodatkowa zaleta … twój pracownik nie będzie tak zmęczony monotonnym chodzenie podczas pracy i kontroli biletów parkingowych. Gwarantujemy, że pojazd zwróci się w ciągu jednego miesiąca.

Kontakt do nas

TRIKKE Polska
ul. Rysia 6
87-800 Włocławek
Poland
Mob.: +48 694 468 182
Tel.: 54 236 62 64
e-mail: info@trikke.pl

My w mediach